Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 229 haseł oraz 3418 grafik.


Kapliczka-JP2-16.09.2011-1.JPG
Pikula1.jpeg
Gimjez4.JPG
Kubalowka4.JPG
Dawna-pieczec-gminy-jezowe.JPG
Centrum-domy3.JPG
Architektura Biografie Edukacja Geografia Historia Indeks
Most-rudna4.JPG
Muzeum2.JPG
Logo ZOSP RP.jpg
Kosciol-nnmp5.JPG
Stadion-sparty2.JPG
Herb Jeżowego.png
Infrastruktura Kultura Organizacje Religia Sport Symbole gminy

AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2016

7 lat Jeżowe24!
Spodziewane wydarzenia
Wiesz o jakimś ważnym wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

grudzień

 • ukończenie przebudowy ulic Ogrodowej i Pielki w Cholewianej Górze
 • 16 grudnia: ukończenie budowy chodnika przy drodze powiatowej w Krzywdach - odcinek o dł. 99,3 m

26 lutego 2017

 • Jeżowe: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

30 maja 2017

 • ukończenie budowy boiska wielofunkcyjnego przy szkole podstawowej w Jeżowem-Centrum

30 września 2017

30 listopada 2017

 • ukończenie budowy domu pomocy społecznej Pod dobrym Aniołem wraz z odziałem domu dziennego pobytu w Jeżowem

30 września 2018

 • zakończenie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 861 na odcinku od skrzyżowania drogi krajowej 19 w Jeżowem do projektowanego węzła S-19 Podgórze
Jeżowe na mapie Polski
Wczytywanie mapy…
Polub nas na Facebooku!
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie Syców Wiki
Najnowsze wiadomości

6 grudnia

3 grudnia

 • W Jeżowem miało miejsce otwarcie rozbudowanego obiektu delikatesów Emals.

29 listopada

28 listopada

 • ECOENERGY Firma Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. z Rzeszowa, która złożyła najkorzystniejszą ofertę cenową, wygrała przetarg na na budowę domu pomocy społecznej Pod dobrym Aniołem w Jeżowem. Zakończenie inwestycji, która w 85 % zostanie dofinansowana ze środków unijnych, przewidziano do 30 listopada 2017. Inwestorem jest Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.

27 listopada

 • Radio Rzeszów wyemitowało kolejną audycję z cyklu Portrety podkarpackich gmin, w której zaprezentowana została gmina Jeżowe.

26 listopada

23 listopada

 • Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Jeżowe w sezonie zimowym 2016/2017 zostało zlecone dwom firmom: LITTRANS Łukasza Litwińskiego z Niska (szerokie drogi) i FU KOZAK Tomasza Kozaka z Jeżowego (parkingi, place gminne i wąskie uliczki). Pierwsza firma zaoferowała następujące ceny brutto: odśnieżanie 1 km drogi - 45,36 zł, użycie mieszanki solnej na odcinku 1 km drogi - 67,65 zł. Druga firma wykona usługi odśnieżania za następujące stawki brutto: odśnieżanie 100 m2 parkingów - 19,44 zł, użycie mieszanki solnej na powierzchni 100 m2 parkingów - 21,60 zł, odśnieżanie 1 km ulicy - 24,84 zł, użycie mieszanki solnej na odcinku 1 km ulicy - 86,40.

22 listopada

 • Przetarg na przebudowę drogi gminnej na działce nr 1054 w Nowym Narcie, leżącej przy granicy z Cholewianą Górą i nazwaną jako ulica Pielki wygrało Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej. W ramach przebudowy 700-metrowy odcinek drogi zyska warstwę ścieralną o grubości 3 cm oraz 75-centymetrowe pobocza z materiału kamiennego. Przebudowa drogi kosztować będzie 173 328,53 zł brutto i zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. Wykonawca udzieli 5-letniej gwarancji.

21 listopada

PSZOK już wybudowany!

19 listopada

17 listopada

 • Urząd Gminy Jeżowe zaprosił firmy do składania ofert na dobudowę oświetlenia ulicznego na terenie gminy: w Cholewianej Górze (od Młynarzy do cmentarza), w Jacie (przedłużenie do cmentarza), w Jeżowem (uliczka w Zagrodach), w Krzywdach (droga boczna na Ludwikach i w Kątach), w Starym Narcie (przy drodze do Pniaków) oraz w Zalesiu (przy wjeździe od strony Jaty). Zamówienie powinno zostać zrealizowane do 21 grudnia br.

16 listopada

Zmarł ks. Jan Sowa
 • W Jaworze (diecezja legnicka) zmarł ks. Jan Sowa - najstarszy rodak z parafii Narodzenia NMP w Jeżowem. Zgodnie z wolą zmarłego, jego ciało spocznie na cmentarzu w rodzinnej miejscowości. Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w najbliższą sobotę, 19 listopada, o godz. 13 w kościele Narodzenia NMP w Jeżowem. Ks. Jan Sowa przeżył 76 lat, z czego 52 lata oddał Bogu w posłudze kapłańskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
 • Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej wyremontuje 306-metrowy odcinek ul. Ogrodowej w Cholewianej Górze. Przebudowa drogi kosztować będzie 89 219,53 zł brutto.


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.