Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 223 hasła oraz 3382 grafik.


Kapliczka-JP2-16.09.2011-1.JPG
Pikula1.jpeg
Gimjez4.JPG
Kubalowka4.JPG
Dawna-pieczec-gminy-jezowe.JPG
Centrum-domy3.JPG
Architektura Biografie Edukacja Geografia Historia Indeks
Most-rudna4.JPG
Muzeum2.JPG
Logo ZOSP RP.jpg
Kosciol-nnmp5.JPG
Stadion-sparty2.JPG
Herb Jeżowego.png
Infrastruktura Kultura Organizacje Religia Sport Symbole gminy

AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2016

Rekrutacja do Zespołu Szkół trwa!
Wybierz szkołę w Jeżowem!
Jeżowe na mapie Polski
Wczytywanie mapy…
Polub nas na Facebooku!
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie Syców Wiki
Najnowsze wiadomości

23 lipca

Nowości piłkarskie
  • Stalowowolski Podokręg Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek rundy jesiennej. A-klasa rozpocznie nowy sezon w drugi weekend sierpnia. W pierwszym meczu Czarni Sójkowa zmierzą się z LZS-em Przędzel, natomiast Sparta Jeżowe - z Rotundą Krzeszów.
  • 7 sierpnia br. rozegrana zostanie I runda Pucharu Polski w podokręgu stalowowolskim, podczas której Podwolina Nisko zmierzy się ze Spartą Jeżowe. Początek o godz. 17. Z udziału w Pucharze Polski wycofali się Czarni Sójkowa.

20 lipca

17 lipca

OSP Groble ma już sztandar!
  • W Groblach miała miejsce uroczystość nadania sztandaru tamtejszej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. O godz. 12 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiona została msza święta, podczas której dokonano poświęcenia sztandaru. Następnie w Zespole Szkół miały miejsce: ceremonia nadania sztandaru, dekoracja sztandaru oraz odznaczenie wyróżniających się strażaków. Warto zaznaczyć, iż jednostka OSP Groble doczekała się sztandaru po 93. latach istnienia.

16 lipca

13 lipca

Zespół Szkół w Jeżowem
  • Około godz. 18:40 doszło do pożaru lasu w Krzywdach. Ogień zajął powierzchnię około 10. arów.
  • Miejski Zakład Komunalny ze Stalowej, który wygrał przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Jeżowe, powierzył do końca 2016 roku realizację tego zadania firmie "Zbiórka i Transport Odpadów Komunalnych" Józefy Hausner z Woliny koło Niska.
  • Firma Kris-Bud Krzysztofa Śnieżka z Jasienicy Rosielnej, która wygrała przetarg na budowę boisk wielofunkcyjnych przy szkołach podstawowych w Jeżowem-Centrum i Jeżowem-Podgórzu, zrezygnowała z podpisania umowy. Komisja przetargowa Urzędu Gminy Jeżowe dokonała ponownego wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcą boisk będzie firma PROFI-SPORT Budownictwo Sp. z o.o., która wykona je za kwotę 660. 527,07 zł brutto i udzieli 5-letniej gwarancji.
  • Rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych w Jeżowem i Rudniku nad Sanem. Zarząd Powiatu Niżańskiego powierzył stanowisko w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem dotychczasowemu dyrektorowi, Stanisławowi Haduchowi, który kieruje szkołą od 2000 roku (przez rok jako pełniący obowiązki). Został on wybrany na 5-letnią kadencję, od 1 września br. do 31 sierpnia 2021.

12 lipca

Ośrodek zdrowia w Nowym Narcie

11 lipca

  • Wczoraj w Jeżowem rozpoczął się IX Plener Malarski Jeżowskie pejzaże. Potrwa on do najbliższej niedzieli - 17 lipca. 16 lipca o godz. 18 w jeżowskim Gimnazjum będzie mieć miejsce wernisaż, a następnie wystawa poplenerowa.

10 lipca

2. dzień Wakacjonaliów

9 lipca

Wakacjonalia 2016


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.