Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 229 haseł oraz 3430 grafik.


Kapliczka-JP2-16.09.2011-1.JPG
Pikula1.jpeg
Gimjez4.JPG
Kubalowka4.JPG
Dawna-pieczec-gminy-jezowe.JPG
Centrum-domy3.JPG
Architektura Biografie Edukacja Geografia Historia Indeks
Most-rudna4.JPG
Muzeum2.JPG
Logo ZOSP RP.jpg
Kosciol-nnmp5.JPG
Stadion-sparty2.JPG
Herb Jeżowego.png
Infrastruktura Kultura Organizacje Religia Sport Symbole gminy

AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2017

Spodziewane wydarzenia
Wiesz o jakimś ważnym wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

26 lutego

 • Jeżowe: Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

30 maja

 • ukończenie budowy boiska wielofunkcyjnego przy szkole podstawowej w Jeżowem-Centrum

31 sierpnia

30 września

30 listopada

 • ukończenie budowy domu pomocy społecznej Pod dobrym Aniołem wraz z odziałem domu dziennego pobytu w Jeżowem

31 grudnia

Przedszkole Integracyjne
 • Zakończenie budowy Przedszkola Integracyjnego Jasne Anioły w Jeżowem

30 września 2018

 • zakończenie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 861 na odcinku od skrzyżowania drogi krajowej 19 w Jeżowem do projektowanego węzła S-19 Podgórze
Jeżowe na mapie Polski
Wczytywanie mapy…
Polub nas na Facebooku!
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie Syców Wiki
Najnowsze wiadomości

15 stycznia

 • Młodzież klas maturalnych z Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem bawiła się wczoraj na balu studniówkowym, który miał miejsce w Hotelu Magnat w Jeżowem.
 • W Jacie miała miejsce gminna uroczystość jubileuszy małżeńskich par, które świętowały w ubiegłym roku rocznice ślubów. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godz. 11 w kościele parafialnym. Następnie udano się na poczęstunek do miejscowego Zespołu Szkół. W 2016 roku rocznicę ślubu przeżywało 78 par (60 lat - 5 par, 55 lat - 11 par, 50 lat - 10 par, 45 lat - 25 par, 40 lat - 27 par).

14 stycznia

Będzie nowe przedszkole!
 • Do końca 2017 roku w Jeżowem powstanie nowa placówka opiekuńczo-wychowawcza. Będzie nią niepubliczne Przedszkole Integracyjne Jasne Anioły Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Przetarg na jego budowę wygrała firma WKM Jacek Wróbel z Sołonki k. Lubenii w powiecie rzeszowskim. Inwestycja będzie kosztować 1 893 406,87 zł brutto i zostanie dofinansowana ze środków unijnych. Piętrowy obiekt przedszkola powstanie w sąsiedztwie budowanego Domu Pomocy Społecznej i będzie w stanie pomieścić 60 dzieci (3 oddziały). Zatrudnienie znajdzie w nim około 10 pracowników.

13 stycznia

 • Około godz. 11:15 doszło do pożaru samochodu osobowego w Groblach na Sibigach.

10 stycznia

8 stycznia

6 stycznia

5 stycznia

Nowe boisko

4 stycznia

ZS Jata
 • Urząd Gminy Jeżowe ogłosił przetarg na termomodernizację budynku Zespołu Szkół w Jacie. Prace obejmą: docieplenie szkoły wraz z wykonaniem elewacji i wymianą stolarki okiennej, remont instalacji elektrycznej wraz z wymianą opraw oświetleniowych, częściową wymianę instalacji c.o., montaż kolektorów fotowoltaicznych, wykonanie węzłów sanitarnych oraz inne brace remontowo-budowlane. Inwestycja powinna zakończyć się do 31 sierpnia br. i będzie dofinansowana ze środków unijnych.

3 stycznia

 • W Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem miał miejsce Koncert Fortepianowy w wykonaniu Tatiany Szewczenko i Artura Jaronia. Wybitna pianistka Tatiana Szewczenko jest pro­fe­so­rem w Konserwatorium Muzycznym w Odessie i lau­re­atką wielu mię­dzy­na­ro­do­wych kon­kur­sów pia­ni­stycz­nych - koncertowała w niemal wszyst­kich sto­li­cach Europy, w USA i Kanadzie. Artur Jaroń jest dyrektorem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M Moszkowskiego w Kielcach. Ponadto jest dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego imienia Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju oraz prowadzi autorską imprezę cykliczną Salon Muzyki Kameralnej w Kielcach. Był jurorem w konkursach pianistycznych: A.M.A. Calabria we Włoszech, M. Moszkowskiego w Kielcach i T. Leszetyckiego w Łańcucie.

1 stycznia 2017

31 grudnia 2016

Sylwester 2016
 • Wszystkim Czytelnikom życzymy szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz szczęśliwego Nowego Roku!

30 grudnia

 • W grudniu zakończyła się budowa chodników przy drogach powiatowych w Krzywdach i Starym Narcie. W Starym Narcie wybudowano 320 m chodnika, a w Krzywdach - 358 m.
 • Około godz. 10:40 doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego w Sójkowej.


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.