Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 223 hasła oraz 3370 grafik.


Kapliczka-JP2-16.09.2011-1.JPG
Pikula1.jpeg
Gimjez4.JPG
Kubalowka4.JPG
Dawna-pieczec-gminy-jezowe.JPG
Centrum-domy3.JPG
Architektura Biografie Edukacja Geografia Historia Indeks
Most-rudna4.JPG
Muzeum2.JPG
Logo ZOSP RP.jpg
Kosciol-nnmp5.JPG
Stadion-sparty2.JPG
Herb Jeżowego.png
Infrastruktura Kultura Organizacje Religia Sport Symbole gminy

AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2016

Nadchodzące wydarzenia
Wiesz o jakimś ważnym wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

26 czerwca

3 lipca

  • II Jeżowski Bieg na 5 kilometrów Najeżona Piona, zalew Przystań w Jeżowem

9-10 lipca

11-17 lipca

  • VII Plener Malarski Jeżowskie pejzaże

20-25 lipca

  • Światowe Dni Młodzieży - Dni Młodych w diecezji sandomierskiej - planowany pobyt 50-osobowej grupy młodzieży zagranicznej w parafii Narodzenia NMP w JeżowemJeżowe na mapie Polski
Wczytywanie mapy…
Polub nas na Facebooku!
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie Syców Wiki
Najnowsze wiadomości

23 czerwca

  • Firma Kris-Bud Krzysztofa Śnieżka z Jasienicy Rosielnej wygrała przetarg na budowę boisk wielofunkcyjnych przy szkołach podstawowych w Jeżowem-Centrum i Jeżowem-Podgórzu. Przedsiębiorstwo wybuduje obiekty sportowe za 587 339,40 zł brutto i udzieli 5-letniej gwarancji. Najwcześniej, bo do 14 października br. ma powstać sztuczne boisko przy szkole w Jeżowem-Podgórzu, przy którym ulokowana zostanie siłownia plenerowa. Uczniowie ze szkoły w Jeżowem-Centrum zaczną planowo korzystać z boiska w czerwcu 2017.

22 czerwca

Laureatki konkursu z LO w Jeżowem

21 czerwca

Droga powiatowa Rudnik-Pikuły
  • 2 212 770, 25 zł brutto kosztować będzie przebudowa drogi powiatowej Nr 1078R Rudnik - Pikuły w miejscowościach Rudnik nad Sanem i Groble. Przetarg na realizację tej inwestycji wygrało Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej. Modernizacja odcinka drogi o długości około 6,2 km powinna zakończyć się do 30 września br. W ramach prac wykonane zostaną: nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z podbudową, pobocza utwardzone kruszywem, nowe przepusty pod zjazdami, umocnienia skarp i rowów. W celu poprawy bezpieczeństwa droga zyska oznakowanie poziome i pionowe, a nad przepustami pojawią się stalowe bariery ochronne.

20 czerwca

Św. Urszula Ledóchowska patronką szkoły w Jeżowem!

19 czerwca

18 czerwca

  • W ostatniej kolejce rundy wiosennej Czarni Sójkowa wygrali 4:1 z Jutrzenką Kopki. Na koniec sezonu drużyna ma na koncie 49 punktów. Sójkowianie odnieśli 16 zwycięstw, 1 raz zremisowali, a 3 razy przegrali.

17 czerwca

Najeżona Piona 2016
  • W pierwszą niedzielę lipca (03.07) nad zalewem Przystań w Jeżowem-Kowalach odbędzie się II Jeżowski Bieg na 5 kilometrów Najeżona Piona, organizowany przez jeżowski klub biegowy - KLUB MATIEGO. Bieg ma na celu dobrą zabawę oraz propagowanie zdrowego stylu życia, dlatego też nie będzie mierzony czas, lecz będzie prowadzona klasyfikacja. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek. Limit uczestników jest ograniczony do 100 osób, więc o 20 więcej niż w roku ubiegłym. Zapisy do 30.06.2016 tylko telefonicznie - 603 300 317.
  • Przetarg na przebudowę siedmiu dróg gminnych (uliczek po stronie południowej) położonych w sołectwie Jeżowe-Podgórze wygrało Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej, które wykona prace za 371 639,56 zł brutto i udzeli 7 lat gwarancji. Cztery uliczki od strony wschodniej mają zostać wykonane najpóżniej do 30 września br., natomiast kolejne - do 30 września 2017.
  • Przetarg na przebudowę 255-metrowej drogi gminnej położonej na działkach nr 1270 i 1282 (droga rozdzielająca ulice Wójtowicze i Buczki, będąca łącznikiem z ulicą Pirogi) w Cholewianej Górze wygrało Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej. Inwestycja będzie kosztować 104 498,83 zł brutto i zostanie zrealizowana do 30 lipca br. Wykonawca udzieli na nią 7 lat gwarancji.

16 czerwca

Piknik w Zespole Szkół w Jeżowem


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.