Sparta Jeżowe

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Sparta Jeżowe
piłka nożna - piłka nożna -
Herb Sparty Jeżowe
Barwy niebiesko-czerwone
Rok założenia 1955
Adres Jeżowe 608A
37-430 Jeżowe
Telefon 15 879 47 04
Stadion Stadion Sparty Jeżowe
Pojemność 2 500 (w tym ok. 453 miejsc
siedzących: 132 krzesełka + 107 ławek)
Prezes Tomasz Puchalski (2010)
Trener Mariusz Wójcik (2018/2019)
Strona internetowa

KS Sparta Jeżowe - polski klub piłkarski, grający w stalowowolskiej klasie okręgowej (sezon 2017/2018) z siedzibą w Jeżowem.

Historia

Klub Sparta Jeżowe powstał w 1955 roku. Pierwsze mecze były rozgrywane na boisku, które mieściło się na miejscu obecnego gimnazjum. Jednym z pierwszych prezesów był Roman Kumor, a następnie Antoni Drzymała, Edward Kołodziej i Tadeusz Bładek. W latach 1978 - 1980 wybudowany został stadion z boiskiem, bieżnią, ławkami i szatnią. Obiekt ten znalazł się w 1980 roku w dziesiątce najładniejszych stadionów gminnych w Polsce.

17 lipca 2005 był dniem obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia klubu. Po okazjonalnej mszy świętej w kościele Narodzenia NMP na stadionie rozegrany został turniej piłki nożnej Uczniowskich Klubów Sportowych z terenu gminy Jeżowe oraz wręczono medale okolicznościowe za zasługi w rozwój klubu, które otrzymali: Gabriel Lesiczka, Józef Kolano, Edward Chmura, Sowa Stanisław, Jan Krzyś, Stanisław Rodzeń, Roman Kumor, Kazimierz Koc, Jan Tabor, Józef Szewc, Krzysztof Tabaka, Sławomir Zając i Wacław Piedel. Srebrną odznaką honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej uhonorowano pierwszego prezesa klubu - Romana Kumora, a brązowe odznaki przyznano: Gabrielowi Lesiczce, Kazimierzowi Kocowi i Stanisławowi Sowie.

W 2007 roku stadion zyskał nowe ogrodzenie oraz wybudowano boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, a plac przed szatnią wyłożono kostką brukową.

Jesienią 2009 roku na trybunie krytej zamontowano plastikowe krzesełka, a wiosną 2010 roku oddano do użytku nową płytę główną. Pierwszy mecz na nowej murawie Sparta Jeżowe rozegrała z Victorią Giedlarowa 21 kwietnia 2010.

Prezesi klubu (wykaz niepełny): Roman Kumor, Antoni Drzymała, Edward Kołodziej, Tadeusz Błądek, Stanisław Sowa, Edward Chmura, Leszek Rogala, Tomasz Puchalski

Kadra

2016/2017

Kadra 2016/2017

Paweł Bakalarczyk, Damian Baran, Krystian Baran, Patryk Baran, Mariusz Chaber, Daniel Chowaniec, Adam Chudzik, Jarosław Dziadura, Krystian Gil, Kamil Guzik, Krzysztof Kida, Paweł Kida, Adam Kolano, Remigiusz Konior, Tomasz Kopeć, Krystian Krawiec, Adam Kusiak, Bartłomiej Misiak, Kamil Mścisz, Szczepan Piela, Mateusz Piędel, Mariusz Sagan, Artur Sarzyński, Marian Sarzyński, Przemysław Siudak, Damian Sobieszek, Tomasz Surdyka (bramkarz), Marcin Szymonik, Grzegorz Słodziński (bramkarz), Janusz Słodziński, Mariusz Urbanik, Dominik Wojtanowicz, Dominik Wożniak, Krystian Wraga.

2017/2018

  • Bramkarze: Grzegorz Słodziński, Tomasz Surdyka;
  • Obrońcy: Daniel Chowaniec, Adam Kolano, Damian Baran, Adam Chudzik, Krystian Krawiec, Janusz Sarzyński, Piotr Oczkowski;
  • Pomocnicy: Szczepan Piela, Przemysław Siudak, Krystian Wraga, Marian Sarzyński, Krystian Gil, Mariusz Chaber, Krzysztof Kida, Bartłomiej Misiak, Damian Sobieszek, Piotr Szewczyk;
  • Napastnicy: Jarosław Dziadura, Adam Kusiak, Wojciech Szymonik, Bartłomiej Ciak, Łukasz Sabat;
  • Trener: Stanisław Kida (od 2015/2016).


Obiekt sportowy

Stadion Sparty Jeżowe

Adres Jeżowe 608A
37-430 Jeżowe

Budowa 1978-1980
Przebudowa 2007-2010
Rok otwarcia 1980
Właściciel Gmina Jeżowe

Klub Sparta Jeżowe
Inauguracja 1980

Pojemność 2 500 (w tym ok. 453 miejsc
siedzących: 132 krzesełka + 107 ławek)
Wymiary boiska 94 x 48 m
Oświetlenie tak
Nawierzchnia trawiasta

Dodatkowe
wyposażenie
boisko treningowe boczne
sztuczne boisko wielofunkcyjne

Stadion Sparty Jeżowe został wybudowany w latach 1978-1980 i na ówczesne czasy był wizytówką Jeżowego. Wokół boiska wykonano bieżnię i zamontowano ławki, a zaplecze nowego obiektu stanowił budynek szatniowy. Z czasem urządzono piaszczyste boisko boczne, na którym grały głównie dzieci i młodzież szkolna. W latach 2007-2010 dokonano modernizacji stadionu. W 2007 roku wykonano nowe ogrodzenie wraz zabudową trybuny krytej od ulicy oraz wybudowano boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, a plac przed szatnią wyłożono kostką brukową. Jesienią 2009 roku na trybunie krytej zamontowano 132 plastikowe krzesełka, a wiosną 2010 roku oddano do użytku nową płytę główną o wymiarach 94 x 48 m. Wcześniej bowiem, na zapleczu stadionu, urządzono boisko rezerwowe (obecnie boczne), gdzie rozgrywano mecze podczas przebudowy stadionu.

  • stadion KS Sparta Jeżowe
    • płyta główna
    • boisko wielofunkcyjne
  • boisko treningowe boczne (rezerwowe)


Tabele

1955/1956 - 1974/1975 1975/1976 1976/1977 - 1981/1982
Brak danych Klasa C, grupa I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Olszowiec 32 57-32
2 LZS Stróża 30 74-47
3 LZS Jeżowe 25 48-41
4 LZS Zarzecze 24 59-35
5 LZS Kamień 23 54-50
6 LZS Majdan Zbydniowski 23 48-55
7 LZS Studzieniec 22 5o-50
8 LZS Bieliniec 19 60-57
9 LZS Kopki 18 51-44
10 LZS Glinianka 18 45-69
11 LZS Groble 16 39-35
12 LZS Sójkowa 16 42-61
Brak danych
1982/1983 1983/1984 1984/1985
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Orzeł Rudnik 39 86-27
2 Świt Ćmielów 34 57-41
3 Olszowiec 31 56-34
4 Czarni Połaniec 29 63-46
5 Metalowiec Janów Lubelski 28 41-37
6 Siarka II Tarnobrzeg 27 47-37
7 Skowierzyn 26 51-41
8 Przędzel 26 49-46
9 Sokół Nisko 25 40-35
10 Jeżowe 25 48-48
11 Wisła Sandomierz 24 45-58
12 Wola Rzeczycka 23 48-67
13 Płomień Chmielów 14 19-88
14 Budowlani Ożarów 13 22-84
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Siarka II Tarnobrzeg 41 66-26
2 Czarni Połaniec 33 53-25
3 Sokół Nisko 33 44-32
4 Metalowiec Janów Lubelski 32 38-27
5 Pogoń Staszów 29 38-32
6 Wisła Sandomierz 27 32-24
7 Baranów Sandomierski 24 39-42
8 Olszowiec 23 36-32
9 Świt Ćmielów 23 39-55
10 Jeżowe 22 37-48
11 Zbydniów 21 32-43
12 Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 21 21-52
13 Przędzel 20 31-62
14 Skowierzyn 15 23-50
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Olszowiec 36 52-24
2 Pogoń Staszów 34 51-30
3 Świt Ćmielów 32 45-27
4 Sokół Nisko 29 38-27
5 Wisła Sandomierz 27 47-29
6 Czarni Połaniec 25 43-41
7 Metalowiec Janów Lubelski 24 37-42
8 Zbydniów 22 32-47
9 Jeżowe 18 35-50
10 Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 18 24-45
11 Klimontów 17 33-35
12 Baranów 16 31-50
13 Wola Rzeczycka 14 35-46

Drużyna Stal II Nowa Dęba wycofała się z rozgrywek. Nikt nie spadł z ligi.

1986/1987 1987/1988 1988/1989
Brak danych Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Nisko 52 74-13
2 Iglopool Dwikozy 49 51-18
3 Siarka II Tarnobrzeg 48 71-15
4 Wola Rzeczycka 36 53-41
5 Pogoń Staszków 34 56-34
6 San Olszowiec 29 39-46
7 Klimontowianka Klimontów 28 56-43
8 Przędzel 27 41-53
9 Świt Ruda 26 41-50
10 Świt Ćmielów 26 43-56
11 Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 23 31-47
12 Jeżowe 22 37-50
13 Hutnik Sandomierz 18 30-64
14 Bieliny 18 31-64
15 Wisła Baranów 16 33-62
16 Skowierzyn 10 35-76

UWAGA: Tabela nie uwzględnia ostatniej kolejki!

Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Siarka II Tarnobrzeg 44 85-14
2 Metalowiec Janów Lubelski 38 86-24
3 Świt Ruda 37 58-33
4 Pogoń Staszów 36 57-24
5 San Olszowiec 35 59-45
6 Bieliny 31 60-57
7 Klimontowianka Klimontów 29 56-56
8 Zarzecze 29 46-46
9 Jeżowe 26 35-51
10 Świt Ćmielów 26 51-63
11 Opatów 22 52-65
12 Hutnmik Sandomierz 22 33-51
13 Wola Rzeczycka 22 44-74
14 Przędzel 20 41-70
15 Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4 16-97
1989/1990 1990/1991 1991/1992
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal II Stalowa Wola 49 83-9
2 Świt Ćmielów 36 60-29
3 Metalowiec Janów Lubelski 34 59-38
4 Wisła Sandomierz 32 52-41
5 Sokół Nisko 32 50-43
6 San Olszowiec 27 53-50
7 LZS Zarzecze 24 33-47
8 Orzeł Rudnik 23 51-54
9 Wisan Skopanie 22 47-50
10 Janowianka Janów Lubelski 21 41-44
11 LZS Bieliny 19 47-69
12 Pogoń Staszów 18 24-51
13 Klimontowianka Klimontów 15 28-66
14 LZS Jeżowe 12 16-53
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Nisko 41 76-17
2 Wisła Sandomierz 33 51-33
3 Pogoń Staszów 30 48-24
4 Wisan Skopanie 29 45-22
5 LZS Bieliny 28 43-27
6 MKS Opatów 22 45-33
7 LZS Samborzec 21 42-55
8 LZS Klimontów 21 27-63
9 LZS Zarzecze 19 39-45
10 Orzeł Rudnik 19 28-39
11 LZS Majdan Zbydniowski 19 45-58
12 LZS Jeżowe 19 28-48
13 San Olszowiec 13 41-63
Brak danych
1992/1993 1993/1994 1996/1997
Klasa okręgowa
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Wisan Skopanie 46 77-10
2 Alit Ożarów 42 52-17
3 LZS Zarzecze 33 44-32
4 Świt Ćmielów 32 51-27
5 Sanna Zaklików 32 36-39
6 KS Opatów 29 48-29
7 Orzeł Rudnik 23 38-44
8 Stal II Gorzyce 22 29-44
9 Klimontowianka Klimontów 21 34-54
10 Wisła II Sandomierz 20 38-52
11 LZS Samborzec 20 33-57
12 LZS Bieliny 19 33-54
13 LZS Lipa 18 31-37
14 LZS Jeżowe 7 15-62
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Mokrzyszów Tarnobrzeg 35 57-17
2 LZS Podwolina 31 74-38
3 LZS Skowierzyn 30 48-36
4 LZS Stany 28 52-32
5 LZS Cygany 24 29-24
6 LZS Jarocin 24 33-38
7 LZS Osiek 23 33-31
8 Kolejarz Knapy 19 42-45
9 Sobów Tarnobrzeg 19 36-45
10 LZS Kępie Zaleszańskie 19 35-42
11 Sparta Jeżowe 18 26-30
12 LZS Glinianka 16 20-45
13 LZS Wólka Tanewska 12 27-56
14 LZS Majdan Zbydniowski 9 22-64
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Janowianka Janów Lubelski 69 57-17
2 Sparta Dwikozy 65 62-28
3 Czarni Lipa 64 76-42
4 San Kłyżów 51 45-38
5 LZS Zarzecze 46 57-37
6 Orzeł Rudnik 45 51-48
7 Łęg Stany 42 55-51
8 LZS Podwolina 42 42-45
9 Retman Ulanów 41 36-45
10 Pogoń Staszów 37 34-43
11 Tłoki II Gorzyce 35 26-30
12 Wisła Annopol 35 40-51
13 Sparta Jeżowe 34 44-43
14 LZS Jadachy 27 29-55
15 Kolejarz Knapy 22 30-62
16 Sanna Zaklików 19 37-82
1997/1998 1998/1999 1999/2000
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Pogoń Staszów 66 61-40
2 Sparta Dwikozy 60 70-28
3 Siarka II Tarnobrzeg 57 74-41
4 San Kłyżów 55 67-40
5 Orzeł Rudnik nad Sanem 54 106-51
6 Czarni Lipa 54 78-53
7 Retman Ulanów 48 58-32
8 Tłoki II Gorzyce 46 79-55
9 Sparta Jeżowe 44 68-53
10 Marol Jacentów 44 59-58
11 LZS Zarzecze 43 61-45
12 Łęg Stany 39 57-64
13 LZS Samborzec 30 36-86
14 Wisła Annopol 23 29-55
15 LZS Podwolina 18 32-97
16 LZS Jadachy 6 30-142
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sparta Jeżowe 54 64-17
2 LZS Wydrza 39 64-55
3 LZS Podwolina 37 39-34
4 Słowianin Grębów 33 41-33
5 LZS Jarocin 33 54-49
6 LZS Knapy 31 49-49
7 LZS Kopki 31 34-42
8 LZS Dąbrowica 29 44-49
9 Łęg Stany 28 54-48
10 LZS Jadachy 24 38-50
11 LZS Wola Baranowska 18 34-48
12 LZS Skowierzyn 9 30-73
Liga okręgowa, grupa Tarnobrzeg
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Orzeł Rudnik nad Sanem 63 67-35
2 Stal II Stalowa Wola 61 63-24
3 Sparta Dwikozy 53 51-18
4 Tłoki II Gorzyce 52 57-44
5 Czarni Lipa 52 65-47
6 Stal Nowa Dęba 49 49-25
7 BudoInstal Turbia 45 48-40
8 Sokół Nisko 40 46-40
9 Siarka II Tarnobrzeg 38 46-55
10 Cukrownik Włostów 34 41-54
11 Janowianka Janów Lubelski 29 28-43
12 San Kłyżów 29 39-51
13 Sparta Jeżowe 26 37-53
14 Retman Ulanów 17 22-63
15 KS Opatów 9 18-85

W połowie sezonu z rozgrywek wycofał się Marol Jacentów. Wyniki drużyny zostały anulowane.

2000/2001 2001/2002 2002/2003
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stal II Stalowa Wola 66 71-26
2 Sokół Nisko 58 61-31
3 BudoInstal Turbia 57 60-30
4 Sparta Jeżowe 50 51-45
5 Jutrzenka Ławnica 46 54-59
6 Iskra Tarnobrzeg 43 63-59
7 Unia II Nowa Sarzyna 41 54-51
8 Sokół Malinie 40 61-54
9 Siarka II Tarnobrzeg 39 43-58
10 Tłoki II Gorzyce 39 63-57
11 LZS Wydrza 39 50-55
12 Zryw Dzikowiec 39 62-72
13 Czarni Lipa 37 66-75
14 Retman Ulanów 34 47-75
15 Stal Nowa Dęba 26 45-67
16 San Kłyżów 17 34-73
Brak danych Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Turbia 70 85-22
2 Sokół Kamień 61 66-32
3 Siarka II Tarnobrzeg 57 73-31
4 KP Zarzecze 51 54-31
5 Zryw Dzikowiec 46 59-41
6 Sparta Jeżowe 44 44-47
7 Tłoki II Gorzyce 43 45-53
8 Stal II Stalowa Wola 43 39-38
9 Stal Nowa Dęba 42 41-36
10 Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 40 45-52
11 Jutrzenka Ławnica 38 45-59
12 Iskra Tarnobrzeg 37 53-63
13 Strażak Niwiska 36 50-62
14 Ikarów Tuszów Narodowy 31 55-58
15 Wisan Skopanie 27 31-65
16 LKS Wydrza 7 23-118
2003/2004 2004/2005 2005/2006
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Zryw Dzikowiec 73 90-26
2 Stal II Stalowa Wola 68 61-25
3 Sokół Kamień 52 53-45
4 Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 48 43-42
5 Bukowa Jastkowice 47 54-40
6 Stal Nowa Dęba 43 41-46
7 Tłoki II Gorzyce 42 44-35
8 KP Zarzecze 41 44-36
9 Ikarów Tuszów Narodowy 38 47-51
10 Sparta Jeżowe 37 43-52
11 Siarka II Tarnobrzeg 35 38-56
12 Jutrzenka Ławnica 33 32-41
13 Iskra Tarnobrzeg 32 42-57
14 Start Wola Mielecka 30 42-58
15 Strażak Niwiska 29 45-79
16 San Kłyżów 27 38-68
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Nisko 83 133-25
2 LZS Turbia 71 90-22
3 Iskra Tarnobrzeg 61 54-25
4 Stal Nowa Dęba 48 42-41
5 Bukowa Jastkowice 45 50-48
6 Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 43 47-50
7 Orzeł Rudnik nad Sanem 41 46-58
8 Sokół Kamień 41 30-30
9 Tłoki II Gorzyce 39 48-44
10 Sparta Jeżowe 39 34-57
11 KP Zarzecze 36 35-49
12 Czarni Lipa 34 41-72
13 Sanna Zaklików 29 41-58
14 LKS Łętownia 27 28-64
15 GMLKS Tarnogóra 23 37-76
16 Wisła Baranów Sandomierski 22 27-64
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Iskra Tarnobrzeg 64 65-22
2 LZS Turbia 63 70-22
3 Bukowa Jastkowice 59 61-19
4 Stal Nowa Dęba 55 58-24
5 LZS Ździary 45 45-35
6 Olimpia Pysznica 35 62-48
7 Sparta Jeżowe 34 34-65
8 Orzeł Rudnik nad Sanem 34 39-44
9 Sokół Kamień 33 32-47
10 Korona Majdan Królewski 32 30-45
11 Unia II Nowa Sarzyna 32 30-53
12 KP Zarzecze 30 38-48
13 LKS Łętownia 28 27-52
14 Sanna Zaklików 27 25-68
15 Czarni Lipa 17 23-47
2006/2007 2007/2008 2008/2009
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Unia Nowa Sarzyna 81 128-26
2 Stal Nowa Dęba 70 103-31
3 LZS Turbia 63 89-38
4 Olimpia Pysznica 50 61-43
5 Sokół II Nisko 44 57-66
6 Bukowa Jastkowice 41 43-56
7 Sokół Kamień 40 38-74
8 Orzeł Rudnik nad Sanem 39 45-54
9 KP Zarzecze 37 51-64
10 Unia Ździary/Jarocin 36 51-63
11 LZS Kępie Zaleszańskie 36 53-65
12 KS Łowisko 34 33-51
13 Sparta Jeżowe 33 46-74
14 Advit Łętownia 31 38-58
15 Korona Majdan Królewski 22 28-60
16 Sanna Zaklików 22 29-70
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Nisko 82 111-24
2 Stal Nowa Dęba 75 99-30
3 Mokrzyszów Tarnobrzeg 65 77-39
4 LZS Turbia 64 86-35
5 Tłoki Gorzyce 58 60-27
6 Bukowa Jastkowice 47 56-40
7 Orzeł Rudnik nad Sanem 43 63-49
8 LZS Ździary 38 49-64
9 Olimpia Pysznica 38 56-52
10 KP Zarzecze 33 41-63
11 Sokół Kamień 33 48-72
12 LZS Kępie Zaleszańskie 30 44-70
13 KS Łowisko 28 34-77
14 Sobów Tarnobrzeg 20 28-71
15 Strażak Przyszów 20 29-84
16 Sparta Jeżowe 8 26-110
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 LZS Podwolina (Nisko) 61 63-26
2 San Kłyżów 53 73-38
3 Ceramika Harasiuki 51 78-46
4 LZS Przędzel 50 61-29
5 Victoria Giedlarowa 43 54-31
6 Staromieszczanka Stare Miasto 42 63-55
7 Sparta Jeżowe 42 55-37
8 Azalia Wola Zarczycka 38 70-62
9 Jutrzenka Kopki 29 45-54
10 Łęg Stany 28 42-48
11 KS Jarocin 23 37-58
12 Kłyż Tarnogóra 21 40-74
13 Retman Ulanów 19 29-70
14 Jodła Przychojec 7 24-106
2009/2010 2010/2011 2011/2012
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 San Kłyżów 59 65-35
2 Rotunda Krzeszów 58 72-30
3 Sparta Jeżowe 50 62-41
4 LZS Przędzel 43 59-52
5 LZS Rzeczyca Długa 38 54-53
6 Staromieszczanka Stare Miasto 38 49-50
7 Azalia Brzóza Królewska 33 54-54
8 Ceramika Harasiuki 32 56-61
9 Jutrzenka Kopki 32 59-69
10 KS Łowisko 31 42-55
11 KS Jarocin 30 45-57
12 Azalia Wola Zarczycka 30 54-68
13 Łęg Stany 29 37-59
14 Victoria Giedlarowa 16 37-61
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Orzeł Rudnik nad Sanem 67 94-28
2 Azalia Wola Zarczycka 64 84-54
3 LZS Rzeczyca Długa 56 73-50
4 LZS Przędzel 51 56-42
5 Sparta Jeżowe 51 73-48
6 Staromieszczanka Stare Miasto 48 63-56
7 KS Jarocin 43 83-81
8 KS Łowisko 43 51-49
9 Advit Łętownia 42 52-49
10 Tanew Harasiuki 41 67-57
11 LKS Brzyska Wola 39 56-56
12 Francesco Jelna 38 44-49
13 Azalia Brzóza Królewska 37 56-60
14 Jutrzenka Kopki 27 57-86
15 Czarni Sójkowa 20 31-95
16 KS Sarzyna 9 22-108
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sparta Jeżowe 59 95-35
2 Advit Łętownia 54 45-28
3 LZS Rzeczyca Długa 51 62-40
4 LZS Przędzel 50 54-40
5 Azalia Wola Zarczycka 50 76-52
6 KS Łowisko 42 44-38
7 Rotunda Krzeszów 39 58-48
8 Złotsan Kuryłówka 37 62-57
9 Tanew Harasiuki 33 70-59
10 Francesco Jelna 33 33-41
11 Staromieszczanka Stare Miasto 28 39-55
12 LKS Brzyska Wola 18 28-68
13 KS Jarocin 16 40-83
14 SKS Racławice 11 28-90
2012/2013 2013/2014 2014/2015
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. width="100%" Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Nisko 65 93-29
2 Słowianin Grębów 64 60-30
3 Olimpia Pysznica 52 87-39
4 Bukowa Jastkowice 52 71-46
5 Wielowieś Tarnobrzeg 50 77-65
6 Wisan Skopanie 46 43-43
7 Orzeł Rudnik nad Sanem 42 63-69
8 LZS Ździary 40 40-43
9 Sokół Kamień 40 51-63
10 Tłoki Gorzyce 39 41-41
11 Podwolina Nisko 38 45-61
12 Sparta Jeżowe 38 44-60
13 San Wrzawy 34 46-56
14 San Kłyżów 28 38-69
15 KP Zarzecze 25 40-65
16 Strzelec Dąbrowica 16 32-92
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Bukowa Jastkowice 76 85-26
2 Olimpia Pysznica 65 77-37
3 Unia Nowa Sarzyna 55 75-50
4 Wisan Skopanie 51 55-44
5 LZS Ździary 45 57-54
6 Tłoki Gorzyce 43 58-47
7 Sokół Kamień 42 64-75
8 Sparta Jeżowe 41 65-57
9 San Wrzawy 41 56-53
10 Słowianin Grębów 39 54-50
11 LZS Rzeczyca Długa 38 55-59
12 Unia Skowierzyn 31 43-65
13 Orzeł Rudnik nad Sanem 29 67-101
14 Podwolina Nisko 28 46-72
15 Wielowieś Tarnobrzeg 26 62-93
16 Rotunda Krzeszów 24 53-88
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 65 75-37
2 Stal II Stalowa Wola 62 71-30
3 Unia Nowa Sarzyna 62 83-37
4 Stal Gorzyce 58 65-34
5 Słowianin Grębów 55 64-35
6 Unia Skowierzyn 47 47-34
7 Olimpia Pysznica 44 77-63
8 LZS Ździary 43 53-48
9 Wisan Skopanie 39 41-47
10 San Wrzawy 37 51-67
11 Orzeł Rudnik nad Sanem 33 62-77
12 Sokół Kamień 32 46-71
13 ŁKS Łowisko 28 38-74
14 Mokrzyszów Tarnobrzeg 28 35-67
15 LZS Rzeczyca Długa 24 36-75
16 Sparta Jeżowe 14 36-84
2015/2016 2016/2017 2017/2018
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Górnovia Górno 66 84-16
2 Francesco Jelna 51 43-20
3 Sparta Jeżowe 50 74-28
4 Rotunda Krzeszów 48 50-36
5 LZS Przędzel 45 53-49
6 Ceramika Harasiuki 38 61-62
7 Złotsan Kuryłówka 35 49-48
8 Podlesianka Kamień 34 64-63
9 Azalia Brzóza Królewska 31 50-62
10 Azalia Wola Zarczycka 30 52-57
11 KS Sarzyna 24 38-79
12 Staromieszczanka Stare Miasto 24 47-78
13 KS Jarocin 20 48-69
14 Retman Ulanów 19 30-76
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Sparta Jeżowe 69 83-33
2 Rotunda Krzeszów 57 67-39
3 ŁKS Łowisko 54 63-43
4 KS Sarzyna 53 106-74
5 Francesco Jelna 49 67-55
6 LKS Brzyska Wola 48 91-63
7 Staromieszczanka Stare Miasto 47 71-66
8 Tanew Harasiuki 44 72-70
9 Azalia Brzóza Królewska 37 66-72
10 Retman Ulanów 37 37-48
11 Złotsan Kuryłówka 36 54-61
12 Azalia Wola Zarczycka 35 55-69
13 Polonia Przędzel 30 59-113
14 Podlesianka Kamień 30 53-73
15 Czarni Sójkowa 29 49-79
16 KS Jarocin 29 60-95
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola