Fotoreportaż:Modernizacja Ośrodka Zdrowia w Jeżowem

Z Encyklopedii Jeżowego
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

9 listopada 2012 jeżowski magistrat ogłosił przetarg na I etap modernizacji Przychodni Lekarskiej w Jeżowem.

4 grudnia 2012 przetarg na I etap przebudowy Przychodni Lekarskiej w Jeżowem wygrała firma Usługi Remontowo-Budowlane Eugeniusza Drabika z Jeżowego. Wykonawca zaoferował wykonanie przebudowy za kwotę 955 tysięcy złotych.

W ramach prac zostanie wykonany podjazd i winda dla osób niepełnosprawnych, dach i docieplenie budynku, dobudowana nowa klatka schodowa. Podniesiony zostanie również obejście obiektu i zostaną wykonane parkingi i drogi dojazdowe. Zakończenie praz zaplanowano na 31 stycznia 2014.

10 września 2013

Zakończyły się prace związane z przebudową dachu na jeżowskiej lecznicy. Obecnie trwają prace termomodernizacyjne oraz budowlane przy podjazdach, klatce schodowej i szybie windowym. Zakończenie robót zaplanowano do 31 stycznia 2014.

18 czerwca 2013

Trwają prace przy przebudowie jeżowskiej przychodni. Od strony północnej powstało nowe wejście, a od południa dobudowywana jest nowa klatka schodowa z miejscem na windę i podjazdem dla niepełnosprawnych.

19 maja 2013

Niedawno rozpoczęły się prace przy I etapie przebudowy jeżowskiej przychodni. Dobudowywane są schodki tylne do pomieszczenia, w którym będzie mieścić się apteka oraz wylewane fundamenty pod nową klatkę schodową i windę.