Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 201 haseł oraz 3052 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2015

Nadchodzące wydarzenia
Wiesz o jakimś wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

26 kwietnia

1 maja

3 maja

10 maja

17 maja

24 maja

31 maja

 • Wybory do izb rolniczych - lokal wyborczy w Urzędzie Gminy, czynny w godz. 8-18
 • Wisan Skopanie - Sparta Jeżowe
 • Sparta II Groble - KS Sarzyna
 • Czarni Sójkowa - Grabniak Hucisko
 • Zakończenie głosowania w konkursie Podwórko Nivea na Plac zabaw w Jacie

4 czerwca

7 czerwca

14 czerwca

21 czerwca

25-26 lipca

23 sierpnia

 • Dożynki Powiatu Niżańskiego w Jeżowem
Zagłosuj na nasze PODWÓRKO!
Podwórko Nivea
Miejsce na reklamę. Kontakt: jezowikia@onet.eu
Apel o pomoc
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 5-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie
Najnowsze wiadomości

20 kwietnia

Konkurs ekologiczny

19 kwietnia

18 kwietnia

17 kwietnia

 • O godzinie 17 biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży klas drugich i trzecich gimnazjalnych z parafii Narodzenia NMP w Jeżowem. Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej otrzymało 80 osób.

16 kwietnia

Szatnia w Nowym Narcie
 • Urząd Gminy Jeżowe wystosował zaproszenie do składania ofert na remont budynku szatni przy boisku sportowym w Nowym Narcie. W ramach prac zostaną: ułożone płytki, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz pomalowane ściany wewnętrzne.

15 kwietnia

 • Powołana przez Wójta Gminy Jeżowe specjalna komisja dokonała odbioru zadania pn. Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Jeżowem-Kameralnem (roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe etapu I). Przypomnijmy, że etap ten był wykonywany w trzech częściach (fundamenty,stan surowy, wykończenia), począwszy od roku 2012. Inwestycja kosztowała łącznie 1 235 328,79 zł. W ramach prac powstały: 3 sale lekcyjne, szatnia, pokój nauczycielski, świetlico-jadalnia z zapleczem kuchennym, sanitariaty i biblioteka.

14 kwietnia

 • Mecz, który został rozegrany 4 kwietnia br. pomiędzy Spartą Jeżowe a Mokrzyszowem Tarnobrzeg, zweryfikowano jako walkower 3:0 dla gospodarzy. Nieuprawniony zawodnik Mokrzyszowa, Damian Wolak, grał po 4. żółtej kartce.

13 kwietnia

12 kwietnia

 • Na rozpoczęcie rundy rewanżowej A-klasy Sparta II Groble pokonała 6:2 Złotsan Kuryłówka. Mecz został poprzedzony minutą ciszy, a zawodnicy zagrali z czarnymi opaskami na ramieniu, oddając hołd tragicznie zmarłemu koledze Piotrowi Robótce.
 • WKS Kurzyna przegrał 0:3 z Czarnymi Sójkowa w pierwszym meczu rundy wiosennej B-klasy.

11 kwietnia

10 kwietnia

 • W związku z niepokojącymi sygnałami o ludziach, którzy odwiedzają mieszkańców gminy Jeżowe lub telefonują, próbując umówić się na spotkanie, podając się za osoby współpracujące z Urzędem Gminy Jeżowe, urzędnicy zwracają się z prośbą, aby przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów, osoby te wylegitymować i nie podpisywać niczego, co budzi Państwa zastrzeżenia. Urząd prosi o szczególną czujność i niewpuszczanie do domu oszustów oraz nieprzekazywanie telefonicznie jakichkolwiek danych osobowych nieuprawnionym osobom. Każdy taki przypadek należy zgłaszać na policję.

9 kwietnia

8 kwietnia


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.