Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Obecnie mamy 201 haseł oraz 3029 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2015

Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Wkrótce...


22 lutego


Nuvola apps kolourpaint.png
Prosimy o pomoc!
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 4-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Czy wiesz, że...


Exquisite-www.png
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie
Noia 64 apps knewsticker.png
Najnowsze wiadomości

30 stycznia

  • Około godz. 18 na drodze krajowej nr 19 w Jeżowem doszło do wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. Zablokowany jest pas w kierunku Niska. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bo wprowadzono ruch wahadłowy.
Wrzeciono 2015 rozstrzygnięte!

27 stycznia

25 stycznia

  • W kościele Narodzenia NMP w Jeżowem miały miejsce koncerty kolęd: o godz. 12 - Orkiestry Dętej z Jeżowego, a o godz. 17 - parafialnego Chóru Gaudeaumus.
  • O godz. 14 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem miał miejsce XIX Gminny Przegląd Śpiewajmy kolędy i pastorałki.

21 stycznia

  • Nowym trenerem Sparty Jeżowe został Juliusz Cupak, który będzie pełnił funkcję grającego trenera. Nowy trener w zespole Sparty występuje od sezonu 2012/2013. Łącznie rozegrał on 52 spotkania i zdobył 13 bramek.

20 stycznia

Ptakoliczenie 2015
  • Wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać ptaki zimujące obok nas, zapraszamy w sobotę na spacer ornitologiczny w ramach Zimowego Ptakoliczenia. Spotykamy się o godz. 10 na małym parkingu przy kościele Narodzenia NMP w Jeżowem. Naszym przewodnikiem będzie Szczepan Piela, wolontariusz Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, a spacer potrwa około trzy godziny. Pamiętajmy, aby ubrać się odpowiednio do pogody, wziąć w termosie ciepłą herbatę i już z ciekawością możemy obserwować ptasich przyjaciół wokół nas. W czasie spaceru nie tylko nauczymy się rozpoznawać ptaki, ale także dowiemy się, gdzie najłatwiej je obserwować oraz jak mądrze pomagać im zimą i czym dokarmiać. Organizatorzy
  • O godz. 17 w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jeżowem miał miejsce Muzyczny Wieczór Wigilijny w wykonaniu nauczycieli i uczniów.
  • Wczoraj Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nisku wydał komunikat, w którym poinformował, iż woda z wodociągu sieciowego w Jeżowem nadaje się do spożycia przez ludzi.

19 stycznia

17 stycznia

16 stycznia

  • Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nisku wydał komunikat w sprawie jakości wody do spożycia z wodociągu sieciowego w Jeżowem. W próbce pobranej 12 stycznia br. w Zespole Szkół w Cholewianej Górze stwierdzono obecność bakterii grupy coli. Do czasu odwołania komunikatu nie należy spożywać surowej wody! Woda może być wykorzystywana do spożycia tylko po przegotowaniu!


Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.