Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 201 haseł oraz 3034 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2015

Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Wkrótce...

8 marca

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2015
Regulamin biegu

29 marca

4 kwietnia

11 kwietnia

  • Ludzie zawodzą. Muzyka nigdy - Rock Festiwal Jeżowe 2015 (odwołany)

12 kwietnia


Nuvola apps kolourpaint.png
Prosimy o pomoc!
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 4-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Czy wiesz, że...


Exquisite-www.png
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie
Noia 64 apps knewsticker.png
Najnowsze wiadomości

5 marca

  • Wójt Gminy Jeżowe, Marek Stępak, wydał informację o przyznaniu dotacji dla klubów sportowych z terenu gminy Jeżowe na rok 2015. O środki na rozwój sportu ubiegały się dwa kluby, które otrzymały: Sparta Jeżowe - 65 tys. zł, Czarni Sójkowa - 23 tys. zł.

4 marca

3 marca

  • Wczoraj około godz. 20:30 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 19 w Jeżowem, tuż za Górą Jeżowską. Na drogę, wprost pod koła nadjeżdżającego tira, wtargnął dzik. Po uderzeniu w zwierzę, ciężarówka zjechała do rowu. Ranny kierowca został przewieziony karetką do szpitala.

2 marca

Olimpiada Języka Polskiego w Starym Narcie

1 marca

Wspominki o Księdzu Ludwiku

28 lutego

27 lutego

  • Zaplanowany na 11 kwietnia Rock Festiwal Jeżowe 2015 pod hasłem Ludzie zawodzą. Muzyka nigdy nie odbędzie się. Organizatorzy, Stowarzyszenie Pułap, odwołali imprezę, podając problemy finansowe jako główny powód.

26 lutego

  • W poniedziałek Wójt Gminy Jeżowe, Marek Stępak, odebrał z rąk Wojewody Podkarpackiego. Małgorzaty Chomycz – Śmigielskiej, promesę w wysokości 320 tys. zł na przebudowę dróg zniszczonych przez opady i powodzie. Dzięki przyznanym środkom, przebudowane zostaną następujące drogi w Jeżowem: droga zwana Starorzeczem (dz. nr 8932 i 3731) o długości 280 m, droga łącząca koniec Zanawsia z Podborczynami (dz. nr 5089) o długości 800 m oraz droga nr 102315R o długości 285 m wraz z odbudową przepustu.

25 lutego

  • 14 lutego br. Łukasz Sabat z Jaty zajął czwarte miejsce w biegu na 1500 m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce, jakie miały miejsce w Toruniu.

24 lutegoŻadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.