460 lat Jeżowego

Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 199 hasła oraz 2992 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2014

To już 5 lat!
5 lat Jezowe24.pl
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Wkrótce...


2 listopada

9 listopada

16 listopada


Nuvola apps kolourpaint.png
Prosimy o pomoc!
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 4-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Czy wiesz, że...


Exquisite-www.png
Współpraca
Warszawikia Wiki o Kurowie
Noia 64 apps knewsticker.png
Najnowsze wiadomości

30 października

29 października

  • Elżbieta Łagocka-Mękal, nauczycielka języka niemieckiego w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowem, uczestniczyła w tygodniowym szkoleniu w ramach programu Erasmus Plus „Edukacja szkolna – mobilność kadr”, które odbyło się w portugalskim Porto. Podczas szkolenia zaplanowano szczegółowy projekt współpracy i wymiany szkół z Niemiec, Łotwy, Węgier, Belgii i Polski w najbliższych trzech latach. Planuje się, że w przyszłym roku szkolnym uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Jeżowem będą mogli rozpocząć europejską przygodę, pracując intensywnie nad projektem „Moja kariera zawodowa w Europie”.

28 października

26 października

24 października

23 października

  • Przed godz. 6 doszło do pożaru stodoły w jednym z gospodarstw w Jeżowem.

22 października

  • Od tygodnia działa w Jeżowem nowa kwiaciarnia - Kwiaciarnia Pasja. Mieści się ona w budynku sklepu motoryzacyjnego i OSK Rapid.

19 października

18 października

20 lat Zespołu Szkół

17 października


Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.