460 lat Jeżowego

Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 199 hasła oraz 2969 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2014

To już 5 lat!
5 lat Jezowe24.pl
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Wkrótce...

14 września

21 września

24 września

28 września

Nuvola apps kolourpaint.png
Prosimy o pomoc!
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 4-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Icona de la Barra de la Taverna de la Viquipèdia.png
Czy wiesz, że...


Exquisite-www.png
Współpraca
Warszawikia Wiki o Kurowie
Noia 64 apps knewsticker.png
Najnowsze wiadomości

14 września

10 września

 • Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Spartą Jeżowe a Unią Skowierzyn, które w terminie pierwotnym (31 sierpnia) zostało przerwane z powodu ulewy.

7 września

6 września

 • Wczoraj rozlosowane zostały pary trzeciej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu stalowowolskiego. 24 września Sparta Jeżowe zmierzy się z Unią Nowa Sarzyna.

5 września

5 lat Jezowe24.pl
 • Mija 5 lat od czasu powstania serwisu informacyjno-encyklopedycznego o gminie Jeżowe. Przypomnijmy, iż w minionym okresie portal stał się rozpoznawalnym medium, również na zewnątrz. W sierpniu 2010 strona zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na najlepszą stronę wiki. Jesienią tego samego roku serwis został przeniesiony pod obecny adres, zmieniając nazwę na Jezowe24. Setki haseł, dziesiątki artykułów i fotoreportaży, tysiące zdjęć, tysiąc fanów na Facebook'u to obecne osiągnięcia portalu. Serdecznie dziękujemy Państwu - osobom, dzięki którym możliwy jest rozwój Jezowe24.pl (strony prowadzonej społecznie przez lokalnych pasjonatów).

3 września

 • Podwolina Nisko przegrała ze Spartą Jeżowe 3:4 w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu stalowowolskiego.
 • Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 861 Bojanów - Kopki w Jeżowem. W ramach prac, do 12 grudnia br., powstanie 222 m chodnika w sołectwie Jeżowe-Podgórze.
 • Około godz. 13 w Jeżowem na drodze krajowej nr 19 zderzyły się trzy samochody. Policjanci ustalili, że kierujący peugeotem 307 najechał na tył samochodu kia rio, następie kia uderzyła w renaulta magan, którego kierowca sygnalizował manewr skrętu w drogę podporządkowaną. Ranna została kierująca samochodem kia, która trafiła do szpitala.

31 sierpnia

27 sierpnia

 • Pewne już jest, iż do roku 2020 rozbudowana zostanie droga wojewódzka nr 861 Bojanów–Jeżowe–Kopki. W ramach inwestycji powstanie m.in. kilka rond w Groblach, nowe chodniki i ścieżki rowerowe. Przebudowa odcinka od skrzyżowania DK 19 w Jeżowem do węzła S19 Podgórze kosztować będzie 10 mln zł, natomiast od węzła S19 Podgórze do Kopek - 20 mln zł. Inwestycja będzie realizowana ze środków unijnych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.

26 sierpnia

 • Urząd Gminy w Jeżowem ogłosił przetarg na przebudowę dróg gminnych: w Groblach (na działce nr 1017, o długości 105 m), w Krzywdach (na działce nr 814, o długości 204,5 m) oraz w Cholewianej Górze - ul. Gęsiówka (działka nr 350/1, droga gminna nr 102318R, o długości 461 m). W ramach przebudowy wszystkie ulice zyskają warstwę asfaltową.

24 sierpnia

 • O godz. 15 w Pstrągowej (diecezja rzeszowska) miały miejsce uroczystości pogrzebowe ks. Ryszarda Ozgi - kapłana pochodzącego z Jeżowego.
 • Czarni Sójkowa przegrali 1:3 z Orłem Glinianka.
 • Sparta II Groble uległa 3:4 PUKS-owi Francesco Jelna.

23 sierpnia

 • LZS Ździary pokonał 4:1 Spartę Jeżowe.
 • Daniel Furtak z Jeżowego, 24-letni wychowanek Sparty Jeżowe, zdecydował się odejść z czwartoligowego zespołu piłkarzy Sokoła Nisko i przyjąć ofertę trzecioligowego Orła Przeworsk.Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.