Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 216 haseł oraz 3174 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2015

Nadchodzące wydarzenia
Wiesz o jakimś wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

6 września

  • Referendum w Polsce ws. JOW-ów, finansowania partii i zasady dot. prawa podatkowego, lokale czynne w godz. 6-22
  • Sparta Jeżowe - Azalia Brzóza Królewska
  • Korona Bojanów - Czarni Sójkowa

13 września

20 września

27 września

4 października

11 października

18 października

24 października

25 października

31 października


Miejsce na reklamę. Kontakt: jezowikia@onet.eu
Apel o pomoc
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 5-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie Syców Wiki
Najnowsze wiadomości

1 września

  • 1049 uczniów rozpoczęło nowy rok szkolny w szkołach ogólnokształcących prowadzonych przez Gminę Jeżowe. W 7 szkołach podstawowych uczyć się będzie 680 uczniów, z czego 109 to pierwszoklasiści. W 5 gimnazjach uczyć się będzie natomiast 369 uczniów. Szkole muzyczna rozpoczęła kształcenie artystyczne 22 pierwszoklasistów. W szkołach średnich, prowadzonych przez Powiat Niżański, naukę rozpoczęło 172 uczniów: 90 licealistów i 82 uczniów Technikum. Liczby te jednak mogą się jeszcze zmienić w najbliższych tygodniach.

31 sierpnia

30 sierpnia

28 sierpnia

  • W związku z trwającymi upałami Wójt Gminy Jeżowe oraz kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jeżowem zaapelowali do mieszkańców gminy Jeżowe o ograniczenie zużycia wody z sieci wodociągowej do podlewania ogródków i trawników. Powodem wydania komunikatu są wyczerpujące się zasoby wody.

26 sierpnia

  • Przetarg na przebudowę dróg gminnych w Jeżowem: Starorzecza i drogi nr 10235R (Szkolna, pomiędzy LO a Gimnazjum) wygrało Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej. Modernizacja kosztować będzie 187 086,04 zł brutto. Prace powinny zakończyć się do końca września br.

25 sierpnia

  • Już za tydzień rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W jeżowskim Technikum po raz pierwszy naukę rozpoczną uczniowie kształcący się w zawodach: technik usług fryzjerskich i technik usług kosmetycznych. Ponadto szkoła po raz kolejny uruchamia kształcenie w zawodzie technik budownictwa. Zarówno w Technikum, jak i w Liceum Ogólnokształcącym, są jeszcze wolne miejsce. Wszyscy niezdecydowani absolwenci gimnazjów mogą starać się o przeniesienie do miejscowej szkoły.

24 sierpnia

Dożynki Powiatowe

23 sierpnia

22 sierpnia

19 sierpnia


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.