Encyklopedia Jeżowego

Z Encyklopedia Jeżowego

Jezowe24.pl
Serdecznie witamy

Obecnie mamy 201 haseł oraz 3044 grafik.


ArchitekturaBiografieEdukacjaGeografiaHistoriaIndeks hasełInfrastrukturaKulturaOrganizacjeReligiaSportSymbole gminy


AnkietyArtykułyFacebookFotoreportażeMapyDroga S19Wywóz śmieci 2015

Nadchodzące wydarzenia
Wiesz o jakimś wydarzeniu w gminie Jeżowe? Daj znać!

4 kwietnia

12 kwietnia

19 kwietnia

26 kwietnia

1 maja

3 maja

10 maja

17 maja

24 maja

31 maja

4 czerwca

7 czerwca

14 czerwca

21 czerwca

25-26 lipca

Miejsce na reklamę. Kontakt: jezowikia@onet.eu
Apel o pomoc
Szanowni Państwo! Zachęcamy do udzielenia pomocy na rzecz 5-letniej Anetki Nienajadło z Jeżowego, która cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną, a dodatkowo ma grzybicę wątroby i śledziony, będącą ubocznym skutkiem przeprowadzonej u niej chemioterapii.

Anetka leczona jest lekiem o nazwie Noxafil, którego jedna buteleczka kosztuje 3 tysiące złotych! Lek ten nie jest jednak refundowany przez NFZ, rodziny dziecka nie stać jest na jego zakup.
Wszyscy pragnący pomóc chorej Anetce mogą wpłacać pieniądze na konto
Caritas Diecezji Sandomierskiej
ul. Opatowska 10, 27-600 Sandomierz KRS 0000213751.

Numer konta: 81 1060 0076 0000 3200 0031 9541
z dopiskiem
„Na leczenie Anety Barbary Nienajadło”.

Aneta Nienajadło
Czy wiesz, że...
Polecamy
Warszawikia Wiki o Kurowie
Najnowsze wiadomości

30 marca

  • Dzisiaj o godz. 14 w hali targowej, położonej na Placu Targowym w Jeżowem, rozdawane będą jabłka dla wszystkich mieszkańców Jeżowego.
  • Przypominamy, iż dzisiaj na terenie gminy Jeżowe zbierane będą odpady wielkogabarytowe (np. meble, wersalki, zużyte opony, itd.).

28 marca

  • W pierwszym meczu rundy wiosennej ŁKS Łowisko zremisował 3:3 ze Spartą Jeżowe. Bramki dla drużyny z Jeżowego zdobyli: Janusz Sarzyński, Konrad Tokarski i Adam Chudzik.

27 marca

26 marca

  • Jutro, w godz. 8-14, nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców Jeżowego podpiętych do transformatora nr 18 (Podgórze) - obwód kierunek słup nr 54.
  • O godz. 17 w Samorządowej Szkole Muzycznej w Jeżowem miał miejsce koncert wiosenny w wykonaniu uczniów i nauczycieli tej szkoły.

25 marca

  • Przez Jeżowe przejechały kolumny wojsk NATO z operacji Dragoon Ride. Kolumny z żołnierzami opuściły jednostkę w Lublinie i udawały się do Rzeszowa.

24 marca

22 marca

21 marca

20 marca

Zwycięzcy języka niemieckiego z Jaty

19 marca

18 marca

17 marca

Czy podwórko Nivea trafi dla szkoły w Jacie?
  • Urząd Gminy Jeżowe dokonał zgłoszenia w konkursie Podwórko Nivea. Na budowę ogólnodostępnego placu zabaw zgłoszono podwórko szkolne przy Zespole Szkół w Jacie. W czasie trwania konkursu zostanie wyłonionych 20 zwycięzców. Głosowanie internetowe rozpocznie się 1 kwietnia br.


Prawa autorskie
Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu internetowym www.jezowe24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody administratora portalu www.jezowe24.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody administratora portalu lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. Kontakt z administratorem: jezowikia@onet.eu.