KS Sparta Jeżowe - polski klub piłkarski, grający w stalowowolskiej klasie okręgowej (sezon 2017/2018).
Historia
Klub Sparta Jeżowe powstał w 1955 roku. Pierwsze mecze były rozgrywane na boisku, które mieściło się na miejscu obecnego gimnazjum. Jednym z pierwszych prezesów był Roman Kumor, a następnie Antoni Drzymała, Edward Kołodziej i Tadeusz Bładek. W latach 1978 - 1980 wybudowany został stadion z boiskiem, bieżnią, ławkami i szatnią. Obiekt ten znalazł się w 1980 roku w dziesiątce najładniejszych stadionów gminnych w Polsce.
17 lipca 2005 był dniem obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia klubu. Po okazjonalnej mszy świętej w kościele Narodzenia NMP na stadionie rozegrany został turniej piłki nożnej Uczniowskich Klubów Sportowych z terenu gminy Jeżowe oraz wręczono medale okolicznościowe za zasługi w rozwój klubu, które otrzymali: Gabriel Lesiczka, Józef Kolano, Edward Chmura, Sowa Stanisław, Jan Krzyś, Stanisław Rodzeń, Roman Kumor, Kazimierz Koc, Jan Tabor, Józef Szewc, Krzysztof Tabaka, Sławomir Zając i Wacław Piedel. Srebrną odznaką honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej uhonorowano pierwszego prezesa klubu - Romana Kumora, a brązowe odznaki przyznano: Gabrielowi Lesiczce, Kazimierzowi Kocowi i Stanisławowi Sowie.
W 2007 roku stadion zyskał nowe ogrodzenie oraz wybudowano boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, a plac przed szatnią wyłożono kostką brukową.
Jesienią 2009 roku na trybunie krytej zamontowano plastikowe krzesełka, a wiosną 2010 roku oddano do użytku nową płytę główną.
Prezesi klubu (od 1955): Roman Kumor, Antoni Drzymała, Edward Kołodziej, Tadeusz Błądek, Stanisław Sowa, Edward Chmura, Leszek Rogala, Tomasz Puchalski
Kadra
2016/2017
Paweł Bakalarczyk, Damian Baran, Krystian Baran, Patryk Baran, Mariusz Chaber, Daniel Chowaniec, Adam Chudzik, Jarosław Dziadura, Krystian Gil, Kamil Guzik, Krzysztof Kida, Paweł Kida, Adam Kolano, Remigiusz Konior, Tomasz Kopeć, Krystian Krawiec, Adam Kusiak, Bartłomiej Misiak, Kamil Mścisz, Szczepan Piela, Mateusz Piędel, Mariusz Sagan, Artur Sarzyński, Marian Sarzyński, Przemysław Siudak, Damian Sobieszek, Tomasz Surdyka (bramkarz), Marcin Szymonik, Grzegorz Słodziński (bramkarz), Janusz Słodziński, Mariusz Urbanik, Dominik Wojtanowicz, Dominik Wożniak, Krystian Wraga.
2017/2018
- Bramkarze: Grzegorz Słodziński, Tomasz Surdyka;
- Obrońcy: Daniel Chowaniec, Adam Kolano, Damian Baran, Adam Chudzik, Krystian Krawiec, Janusz Sarzyński, Piotr Oczkowski;
- Pomocnicy: Szczepan Piela, Przemysław Siudak, Krystian Wraga, Marian Sarzyński, Krystian Gil, Mariusz Chaber, Krzysztof Kida, Bartłomiej Misiak, Damian Sobieszek, Piotr Szewczyk;
- Napastnicy: Jarosław Dziadura, Adam Kusiak, Wojciech Szymonik, Bartłomiej Ciak, Łukasz Sabat;
- Trener: Stanisław Kida.
Obiekt sportowy
- stadion KS Sparta Jeżowe
- płyta główna
- boisko wielofunkcyjne
- boisko rezerwowe
Tabele
1955/1956 - 1974/1975
|
1975/1976
|
Brak danych
|
Klasa C, grupa I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
LZS Olszowiec
|
32
|
57-32
|
2
|
LZS Stróża
|
30
|
74-47
|
3
|
LZS Jeżowe
|
25
|
48-41
|
4
|
LZS Zarzecze
|
24
|
59-35
|
5
|
LZS Kamień
|
23
|
54-50
|
6
|
LZS Majdan Zbydniowski
|
23
|
48-55
|
7
|
LZS Studzieniec
|
22
|
5o-50
|
8
|
LZS Bieliniec
|
19
|
60-57
|
9
|
LZS Kopki
|
18
|
51-44
|
10
|
LZS Glinianka
|
18
|
45-69
|
11
|
LZS Groble
|
16
|
39-35
|
12
|
LZS Sójkowa
|
16
|
42-61
|
|
1976/1977 - 1981/1982
|
1982/1983
|
Brak danych
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Orzeł Rudnik
|
39
|
86-27
|
2
|
Świt Ćmielów
|
34
|
57-41
|
3
|
Olszowiec
|
31
|
56-34
|
4
|
Czarni Połaniec
|
29
|
63-46
|
5
|
Metalowiec Janów Lubelski
|
28
|
41-37
|
6
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
27
|
47-37
|
7
|
Skowierzyn
|
26
|
51-41
|
8
|
Przędzel
|
26
|
49-46
|
9
|
Sokół Nisko
|
25
|
40-35
|
10
|
Jeżowe
|
25
|
48-48
|
11
|
Wisła Sandomierz
|
24
|
45-58
|
12
|
Wola Rzeczycka
|
23
|
48-67
|
13
|
Płomień Chmielów
|
14
|
19-88
|
14
|
Budowlani Ożarów
|
13
|
22-84
|
|
1983/1984
|
1984/1985
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
41
|
66-26
|
2
|
Czarni Połaniec
|
33
|
53-25
|
3
|
Sokół Nisko
|
33
|
44-32
|
4
|
Metalowiec Janów Lubelski
|
32
|
38-27
|
5
|
Pogoń Staszów
|
29
|
38-32
|
6
|
Wisła Sandomierz
|
27
|
32-24
|
7
|
Baranów Sandomierski
|
24
|
39-42
|
8
|
Olszowiec
|
23
|
36-32
|
9
|
Świt Ćmielów
|
23
|
39-55
|
10
|
Jeżowe
|
22
|
37-48
|
11
|
Zbydniów
|
21
|
32-43
|
12
|
Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
|
21
|
21-52
|
13
|
Przędzel
|
20
|
31-62
|
14
|
Skowierzyn
|
15
|
23-50
|
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Olszowiec
|
36
|
52-24
|
2
|
Pogoń Staszów
|
34
|
51-30
|
3
|
Świt Ćmielów
|
32
|
45-27
|
4
|
Sokół Nisko
|
29
|
38-27
|
5
|
Wisła Sandomierz
|
27
|
47-29
|
6
|
Czarni Połaniec
|
25
|
43-41
|
7
|
Metalowiec Janów Lubelski
|
24
|
37-42
|
8
|
Zbydniów
|
22
|
32-47
|
9
|
Jeżowe
|
18
|
35-50
|
10
|
Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
|
18
|
24-45
|
11
|
Klimontów
|
17
|
33-35
|
12
|
Baranów
|
16
|
31-50
|
13
|
Wola Rzeczycka
|
14
|
35-46
|
Drużyna Stal II Nowa Dęba wycofała się z rozgrywek. Nikt nie spadł z ligi.
|
1986/1987
|
1987/1988
|
Brak danych
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Nisko
|
52
|
74-13
|
2
|
Iglopool Dwikozy
|
49
|
51-18
|
3
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
48
|
71-15
|
4
|
Wola Rzeczycka
|
36
|
53-41
|
5
|
Pogoń Staszków
|
34
|
56-34
|
6
|
San Olszowiec
|
29
|
39-46
|
7
|
Klimontowianka Klimontów
|
28
|
56-43
|
8
|
Przędzel
|
27
|
41-53
|
9
|
Świt Ruda
|
26
|
41-50
|
10
|
Świt Ćmielów
|
26
|
43-56
|
11
|
Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
|
23
|
31-47
|
12
|
Jeżowe
|
22
|
37-50
|
13
|
Hutnik Sandomierz
|
18
|
30-64
|
14
|
Bieliny
|
18
|
31-64
|
15
|
Wisła Baranów
|
16
|
33-62
|
16
|
Skowierzyn
|
10
|
35-76
|
UWAGA: Tabela nie uwzględnia ostatniej kolejki!
|
1988/1989
|
1989/1990
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
44
|
85-14
|
2
|
Metalowiec Janów Lubelski
|
38
|
86-24
|
3
|
Świt Ruda
|
37
|
58-33
|
4
|
Pogoń Staszów
|
36
|
57-24
|
5
|
San Olszowiec
|
35
|
59-45
|
6
|
Bieliny
|
31
|
60-57
|
7
|
Klimontowianka Klimontów
|
29
|
56-56
|
8
|
Zarzecze
|
29
|
46-46
|
9
|
Jeżowe
|
26
|
35-51
|
10
|
Świt Ćmielów
|
26
|
51-63
|
11
|
Opatów
|
22
|
52-65
|
12
|
Hutnmik Sandomierz
|
22
|
33-51
|
13
|
Wola Rzeczycka
|
22
|
44-74
|
14
|
Przędzel
|
20
|
41-70
|
15
|
Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
|
4
|
16-97
|
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Stal II Stalowa Wola
|
49
|
83-9
|
2
|
Świt Ćmielów
|
36
|
60-29
|
3
|
Metalowiec Janów Lubelski
|
34
|
59-38
|
4
|
Wisła Sandomierz
|
32
|
52-41
|
5
|
Sokół Nisko
|
32
|
50-43
|
6
|
San Olszowiec
|
27
|
53-50
|
7
|
LZS Zarzecze
|
24
|
33-47
|
8
|
Orzeł Rudnik
|
23
|
51-54
|
9
|
Wisan Skopanie
|
22
|
47-50
|
10
|
Janowianka Janów Lubelski
|
21
|
41-44
|
11
|
LZS Bieliny
|
19
|
47-69
|
12
|
Pogoń Staszów
|
18
|
24-51
|
13
|
Klimontowianka Klimontów
|
15
|
28-66
|
14
|
LZS Jeżowe
|
12
|
16-53
|
|
1990/1991
|
1991/1992
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Nisko
|
41
|
76-17
|
2
|
Wisła Sandomierz
|
33
|
51-33
|
3
|
Pogoń Staszów
|
30
|
48-24
|
4
|
Wisan Skopanie
|
29
|
45-22
|
5
|
LZS Bieliny
|
28
|
43-27
|
6
|
MKS Opatów
|
22
|
45-33
|
7
|
LZS Samborzec
|
21
|
42-55
|
8
|
LZS Klimontów
|
21
|
27-63
|
9
|
LZS Zarzecze
|
19
|
39-45
|
10
|
Orzeł Rudnik
|
19
|
28-39
|
11
|
LZS Majdan Zbydniowski
|
19
|
45-58
|
12
|
LZS Jeżowe
|
19
|
28-48
|
13
|
San Olszowiec
|
13
|
41-63
|
|
Brak danych
|
1992/1993
|
1993/1994
|
Klasa okręgowa
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Wisan Skopanie
|
46
|
77-10
|
2
|
Alit Ożarów
|
42
|
52-17
|
3
|
LZS Zarzecze
|
33
|
44-32
|
4
|
Świt Ćmielów
|
32
|
51-27
|
5
|
Sanna Zaklików
|
32
|
36-39
|
6
|
KS Opatów
|
29
|
48-29
|
7
|
Orzeł Rudnik
|
23
|
38-44
|
8
|
Stal II Gorzyce
|
22
|
29-44
|
9
|
Klimontowianka Klimontów
|
21
|
34-54
|
10
|
Wisła II Sandomierz
|
20
|
38-52
|
11
|
LZS Samborzec
|
20
|
33-57
|
12
|
LZS Bieliny
|
19
|
33-54
|
13
|
LZS Lipa
|
18
|
31-37
|
14
|
LZS Jeżowe
|
7
|
15-62
|
|
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Mokrzyszów Tarnobrzeg
|
35
|
57-17
|
2
|
LZS Podwolina
|
31
|
74-38
|
3
|
LZS Skowierzyn
|
30
|
48-36
|
4
|
LZS Stany
|
28
|
52-32
|
5
|
LZS Cygany
|
24
|
29-24
|
6
|
LZS Jarocin
|
24
|
33-38
|
7
|
LZS Osiek
|
23
|
33-31
|
8
|
Kolejarz Knapy
|
19
|
42-45
|
9
|
Sobów Tarnobrzeg
|
19
|
36-45
|
10
|
LZS Kępie Zaleszańskie
|
19
|
35-42
|
11
|
Sparta Jeżowe
|
18
|
26-30
|
12
|
LZS Glinianka
|
16
|
20-45
|
13
|
LZS Wólka Tanewska
|
12
|
27-56
|
14
|
LZS Majdan Zbydniowski
|
9
|
22-64
|
|
1996/1997
|
1997/1998
|
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Janowianka Janów Lubelski
|
69
|
57-17
|
2
|
Sparta Dwikozy
|
65
|
62-28
|
3
|
Czarni Lipa
|
64
|
76-42
|
4
|
San Kłyżów
|
51
|
45-38
|
5
|
LZS Zarzecze
|
46
|
57-37
|
6
|
Orzeł Rudnik
|
45
|
51-48
|
7
|
Łęg Stany
|
42
|
55-51
|
8
|
LZS Podwolina
|
42
|
42-45
|
9
|
Retman Ulanów
|
41
|
36-45
|
10
|
Pogoń Staszów
|
37
|
34-43
|
11
|
Tłoki II Gorzyce
|
35
|
26-30
|
12
|
Wisła Annopol
|
35
|
40-51
|
13
|
Sparta Jeżowe
|
34
|
44-43
|
14
|
LZS Jadachy
|
27
|
29-55
|
15
|
Kolejarz Knapy
|
22
|
30-62
|
16
|
Sanna Zaklików
|
19
|
37-82
|
|
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Pogoń Staszów
|
66
|
61-40
|
2
|
Sparta Dwikozy
|
60
|
70-28
|
3
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
57
|
74-41
|
4
|
San Kłyżów
|
55
|
67-40
|
5
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
54
|
106-51
|
6
|
Czarni Lipa
|
54
|
78-53
|
7
|
Retman Ulanów
|
48
|
58-32
|
8
|
Tłoki II Gorzyce
|
46
|
79-55
|
9
|
Sparta Jeżowe
|
44
|
68-53
|
10
|
Marol Jacentów
|
44
|
59-58
|
11
|
LZS Zarzecze
|
43
|
61-45
|
12
|
Łęg Stany
|
39
|
57-64
|
13
|
LZS Samborzec
|
30
|
36-86
|
14
|
Wisła Annopol
|
23
|
29-55
|
15
|
LZS Podwolina
|
18
|
32-97
|
16
|
LZS Jadachy
|
6
|
30-142
|
|
1998/1999
|
1999/2000
|
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sparta Jeżowe
|
54
|
64-17
|
2
|
LZS Wydrza
|
39
|
64-55
|
3
|
LZS Podwolina
|
37
|
39-34
|
4
|
Słowianin Grębów
|
33
|
41-33
|
5
|
LZS Jarocin
|
33
|
54-49
|
6
|
LZS Knapy
|
31
|
49-49
|
7
|
LZS Kopki
|
31
|
34-42
|
8
|
LZS Dąbrowica
|
29
|
44-49
|
9
|
Łęg Stany
|
28
|
54-48
|
10
|
LZS Jadachy
|
24
|
38-50
|
11
|
LZS Wola Baranowska
|
18
|
34-48
|
12
|
LZS Skowierzyn
|
9
|
30-73
|
|
Liga okręgowa, grupa Tarnobrzeg
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
63
|
67-35
|
2
|
Stal II Stalowa Wola
|
61
|
63-24
|
3
|
Sparta Dwikozy
|
53
|
51-18
|
4
|
Tłoki II Gorzyce
|
52
|
57-44
|
5
|
Czarni Lipa
|
52
|
65-47
|
6
|
Stal Nowa Dęba
|
49
|
49-25
|
7
|
BudoInstal Turbia
|
45
|
48-40
|
8
|
Sokół Nisko
|
40
|
46-40
|
9
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
38
|
46-55
|
10
|
Cukrownik Włostów
|
34
|
41-54
|
11
|
Janowianka Janów Lubelski
|
29
|
28-43
|
12
|
San Kłyżów
|
29
|
39-51
|
13
|
Sparta Jeżowe
|
26
|
37-53
|
14
|
Retman Ulanów
|
17
|
22-63
|
15
|
KS Opatów
|
9
|
18-85
|
W połowie sezonu z rozgrywek wycofał się Marol Jacentów. Wyniki drużyny zostały anulowane.
|
2000/2001
|
2001/2002
|
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Stal II Stalowa Wola
|
66
|
71-26
|
2
|
Sokół Nisko
|
58
|
61-31
|
3
|
BudoInstal Turbia
|
57
|
60-30
|
4
|
Sparta Jeżowe
|
50
|
51-45
|
5
|
Jutrzenka Ławnica
|
46
|
54-59
|
6
|
Iskra Tarnobrzeg
|
43
|
63-59
|
7
|
Unia II Nowa Sarzyna
|
41
|
54-51
|
8
|
Sokół Malinie
|
40
|
61-54
|
9
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
39
|
43-58
|
10
|
Tłoki II Gorzyce
|
39
|
63-57
|
11
|
LZS Wydrza
|
39
|
50-55
|
12
|
Zryw Dzikowiec
|
39
|
62-72
|
13
|
Czarni Lipa
|
37
|
66-75
|
14
|
Retman Ulanów
|
34
|
47-75
|
15
|
Stal Nowa Dęba
|
26
|
45-67
|
16
|
San Kłyżów
|
17
|
34-73
|
|
Brak danych
|
2002/2003
|
2003/2004
|
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
LZS Turbia
|
70
|
85-22
|
2
|
Sokół Kamień
|
61
|
66-32
|
3
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
57
|
73-31
|
4
|
KP Zarzecze
|
51
|
54-31
|
5
|
Zryw Dzikowiec
|
46
|
59-41
|
6
|
Sparta Jeżowe
|
44
|
44-47
|
7
|
Tłoki II Gorzyce
|
43
|
45-53
|
8
|
Stal II Stalowa Wola
|
43
|
39-38
|
9
|
Stal Nowa Dęba
|
42
|
41-36
|
10
|
Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna
|
40
|
45-52
|
11
|
Jutrzenka Ławnica
|
38
|
45-59
|
12
|
Iskra Tarnobrzeg
|
37
|
53-63
|
13
|
Strażak Niwiska
|
36
|
50-62
|
14
|
Ikarów Tuszów Narodowy
|
31
|
55-58
|
15
|
Wisan Skopanie
|
27
|
31-65
|
16
|
LKS Wydrza
|
7
|
23-118
|
|
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Zryw Dzikowiec
|
73
|
90-26
|
2
|
Stal II Stalowa Wola
|
68
|
61-25
|
3
|
Sokół Kamień
|
52
|
53-45
|
4
|
Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna
|
48
|
43-42
|
5
|
Bukowa Jastkowice
|
47
|
54-40
|
6
|
Stal Nowa Dęba
|
43
|
41-46
|
7
|
Tłoki II Gorzyce
|
42
|
44-35
|
8
|
KP Zarzecze
|
41
|
44-36
|
9
|
Ikarów Tuszów Narodowy
|
38
|
47-51
|
10
|
Sparta Jeżowe
|
37
|
43-52
|
11
|
Siarka II Tarnobrzeg
|
35
|
38-56
|
12
|
Jutrzenka Ławnica
|
33
|
32-41
|
13
|
Iskra Tarnobrzeg
|
32
|
42-57
|
14
|
Start Wola Mielecka
|
30
|
42-58
|
15
|
Strażak Niwiska
|
29
|
45-79
|
16
|
San Kłyżów
|
27
|
38-68
|
|
2004/2005
|
2005/2006
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Nisko
|
83
|
133-25
|
2
|
LZS Turbia
|
71
|
90-22
|
3
|
Iskra Tarnobrzeg
|
61
|
54-25
|
4
|
Stal Nowa Dęba
|
48
|
42-41
|
5
|
Bukowa Jastkowice
|
45
|
50-48
|
6
|
Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna
|
43
|
47-50
|
7
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
41
|
46-58
|
8
|
Sokół Kamień
|
41
|
30-30
|
9
|
Tłoki II Gorzyce
|
39
|
48-44
|
10
|
Sparta Jeżowe
|
39
|
34-57
|
11
|
KP Zarzecze
|
36
|
35-49
|
12
|
Czarni Lipa
|
34
|
41-72
|
13
|
Sanna Zaklików
|
29
|
41-58
|
14
|
LKS Łętownia
|
27
|
28-64
|
15
|
GMLKS Tarnogóra
|
23
|
37-76
|
16
|
Wisła Baranów Sandomierski
|
22
|
27-64
|
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Iskra Tarnobrzeg
|
64
|
65-22
|
2
|
LZS Turbia
|
63
|
70-22
|
3
|
Bukowa Jastkowice
|
59
|
61-19
|
4
|
Stal Nowa Dęba
|
55
|
58-24
|
5
|
LZS Ździary
|
45
|
45-35
|
6
|
Olimpia Pysznica
|
35
|
62-48
|
7
|
Sparta Jeżowe
|
34
|
34-65
|
8
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
34
|
39-44
|
9
|
Sokół Kamień
|
33
|
32-47
|
10
|
Korona Majdan Królewski
|
32
|
30-45
|
11
|
Unia II Nowa Sarzyna
|
32
|
30-53
|
12
|
KP Zarzecze
|
30
|
38-48
|
13
|
LKS Łętownia
|
28
|
27-52
|
14
|
Sanna Zaklików
|
27
|
25-68
|
15
|
Czarni Lipa
|
17
|
23-47
|
|
2006/2007
|
2007/2008
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Unia Nowa Sarzyna
|
81
|
128-26
|
2
|
Stal Nowa Dęba
|
70
|
103-31
|
3
|
LZS Turbia
|
63
|
89-38
|
4
|
Olimpia Pysznica
|
50
|
61-43
|
5
|
Sokół II Nisko
|
44
|
57-66
|
6
|
Bukowa Jastkowice
|
41
|
43-56
|
7
|
Sokół Kamień
|
40
|
38-74
|
8
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
39
|
45-54
|
9
|
KP Zarzecze
|
37
|
51-64
|
10
|
Unia Ździary/Jarocin
|
36
|
51-63
|
11
|
LZS Kępie Zaleszańskie
|
36
|
53-65
|
12
|
KS Łowisko
|
34
|
33-51
|
13
|
Sparta Jeżowe
|
33
|
46-74
|
14
|
Advit Łętownia
|
31
|
38-58
|
15
|
Korona Majdan Królewski
|
22
|
28-60
|
16
|
Sanna Zaklików
|
22
|
29-70
|
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Nisko
|
82
|
111-24
|
2
|
Stal Nowa Dęba
|
75
|
99-30
|
3
|
Mokrzyszów Tarnobrzeg
|
65
|
77-39
|
4
|
LZS Turbia
|
64
|
86-35
|
5
|
Tłoki Gorzyce
|
58
|
60-27
|
6
|
Bukowa Jastkowice
|
47
|
56-40
|
7
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
43
|
63-49
|
8
|
LZS Ździary
|
38
|
49-64
|
9
|
Olimpia Pysznica
|
38
|
56-52
|
10
|
KP Zarzecze
|
33
|
41-63
|
11
|
Sokół Kamień
|
33
|
48-72
|
12
|
LZS Kępie Zaleszańskie
|
30
|
44-70
|
13
|
KS Łowisko
|
28
|
34-77
|
14
|
Sobów Tarnobrzeg
|
20
|
28-71
|
15
|
Strażak Przyszów
|
20
|
29-84
|
16
|
Sparta Jeżowe
|
8
|
26-110
|
|
2008/2009
|
2009/2010
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
LZS Podwolina (Nisko)
|
61
|
63-26
|
2
|
San Kłyżów
|
53
|
73-38
|
3
|
Ceramika Harasiuki
|
51
|
78-46
|
4
|
LZS Przędzel
|
50
|
61-29
|
5
|
Victoria Giedlarowa
|
43
|
54-31
|
6
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
42
|
63-55
|
7
|
Sparta Jeżowe
|
42
|
55-37
|
8
|
Azalia Wola Zarczycka
|
38
|
70-62
|
9
|
Jutrzenka Kopki
|
29
|
45-54
|
10
|
Łęg Stany
|
28
|
42-48
|
11
|
KS Jarocin
|
23
|
37-58
|
12
|
Kłyż Tarnogóra
|
21
|
40-74
|
13
|
Retman Ulanów
|
19
|
29-70
|
14
|
Jodła Przychojec
|
7
|
24-106
|
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
San Kłyżów
|
59
|
65-35
|
2
|
Rotunda Krzeszów
|
58
|
72-30
|
3
|
Sparta Jeżowe
|
50
|
62-41
|
4
|
LZS Przędzel
|
43
|
59-52
|
5
|
LZS Rzeczyca Długa
|
38
|
54-53
|
6
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
38
|
49-50
|
7
|
Azalia Brzóza Królewska
|
33
|
54-54
|
8
|
Ceramika Harasiuki
|
32
|
56-61
|
9
|
Jutrzenka Kopki
|
32
|
59-69
|
10
|
KS Łowisko
|
31
|
42-55
|
11
|
KS Jarocin
|
30
|
45-57
|
12
|
Azalia Wola Zarczycka
|
30
|
54-68
|
13
|
Łęg Stany
|
29
|
37-59
|
14
|
Victoria Giedlarowa
|
16
|
37-61
|
|
2010/2011
|
2011/2012
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
67
|
94-28
|
2
|
Azalia Wola Zarczycka
|
64
|
84-54
|
3
|
LZS Rzeczyca Długa
|
56
|
73-50
|
4
|
LZS Przędzel
|
51
|
56-42
|
5
|
Sparta Jeżowe
|
51
|
73-48
|
6
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
48
|
63-56
|
7
|
KS Jarocin
|
43
|
83-81
|
8
|
KS Łowisko
|
43
|
51-49
|
9
|
Advit Łętownia
|
42
|
52-49
|
10
|
Tanew Harasiuki
|
41
|
67-57
|
11
|
LKS Brzyska Wola
|
39
|
56-56
|
12
|
Francesco Jelna
|
38
|
44-49
|
13
|
Azalia Brzóza Królewska
|
37
|
56-60
|
14
|
Jutrzenka Kopki
|
27
|
57-86
|
15
|
Czarni Sójkowa
|
20
|
31-95
|
16
|
KS Sarzyna
|
9
|
22-108
|
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sparta Jeżowe
|
59
|
95-35
|
2
|
Advit Łętownia
|
54
|
45-28
|
3
|
LZS Rzeczyca Długa
|
51
|
62-40
|
4
|
LZS Przędzel
|
50
|
54-40
|
5
|
Azalia Wola Zarczycka
|
50
|
76-52
|
6
|
KS Łowisko
|
42
|
44-38
|
7
|
Rotunda Krzeszów
|
39
|
58-48
|
8
|
Złotsan Kuryłówka
|
37
|
62-57
|
9
|
Tanew Harasiuki
|
33
|
70-59
|
10
|
Francesco Jelna
|
33
|
33-41
|
11
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
28
|
39-55
|
12
|
LKS Brzyska Wola
|
18
|
28-68
|
13
|
KS Jarocin
|
16
|
40-83
|
14
|
SKS Racławice
|
11
|
28-90
|
|
2012/2013
|
2013/2014
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
width="100%" Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Nisko
|
65
|
93-29
|
2
|
Słowianin Grębów
|
64
|
60-30
|
3
|
Olimpia Pysznica
|
52
|
87-39
|
4
|
Bukowa Jastkowice
|
52
|
71-46
|
5
|
Wielowieś Tarnobrzeg
|
50
|
77-65
|
6
|
Wisan Skopanie
|
46
|
43-43
|
7
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
42
|
63-69
|
8
|
LZS Ździary
|
40
|
40-43
|
9
|
Sokół Kamień
|
40
|
51-63
|
10
|
Tłoki Gorzyce
|
39
|
41-41
|
11
|
Podwolina Nisko
|
38
|
45-61
|
12
|
Sparta Jeżowe
|
38
|
44-60
|
13
|
San Wrzawy
|
34
|
46-56
|
14
|
San Kłyżów
|
28
|
38-69
|
15
|
KP Zarzecze
|
25
|
40-65
|
16
|
Strzelec Dąbrowica
|
16
|
32-92
|
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Bukowa Jastkowice
|
76
|
85-26
|
2
|
Olimpia Pysznica
|
65
|
77-37
|
3
|
Unia Nowa Sarzyna
|
55
|
75-50
|
4
|
Wisan Skopanie
|
51
|
55-44
|
5
|
LZS Ździary
|
45
|
57-54
|
6
|
Tłoki Gorzyce
|
43
|
58-47
|
7
|
Sokół Kamień
|
42
|
64-75
|
8
|
Sparta Jeżowe
|
41
|
65-57
|
9
|
San Wrzawy
|
41
|
56-53
|
10
|
Słowianin Grębów
|
39
|
54-50
|
11
|
LZS Rzeczyca Długa
|
38
|
55-59
|
12
|
Unia Skowierzyn
|
31
|
43-65
|
13
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
29
|
67-101
|
14
|
Podwolina Nisko
|
28
|
46-72
|
15
|
Wielowieś Tarnobrzeg
|
26
|
62-93
|
16
|
Rotunda Krzeszów
|
24
|
53-88
|
|
2014/2015
|
2015/2016
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
|
65
|
75-37
|
2
|
Stal II Stalowa Wola
|
62
|
71-30
|
3
|
Unia Nowa Sarzyna
|
62
|
83-37
|
4
|
Stal Gorzyce
|
58
|
65-34
|
5
|
Słowianin Grębów
|
55
|
64-35
|
6
|
Unia Skowierzyn
|
47
|
47-34
|
7
|
Olimpia Pysznica
|
44
|
77-63
|
8
|
LZS Ździary
|
43
|
53-48
|
9
|
Wisan Skopanie
|
39
|
41-47
|
10
|
San Wrzawy
|
37
|
51-67
|
11
|
Orzeł Rudnik nad Sanem
|
33
|
62-77
|
12
|
Sokół Kamień
|
32
|
46-71
|
13
|
ŁKS Łowisko
|
28
|
38-74
|
14
|
Mokrzyszów Tarnobrzeg
|
28
|
35-67
|
15
|
LZS Rzeczyca Długa
|
24
|
36-75
|
16
|
Sparta Jeżowe
|
14
|
36-84
|
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Górnovia Górno
|
66
|
84-16
|
2
|
Francesco Jelna
|
51
|
43-20
|
3
|
Sparta Jeżowe
|
50
|
74-28
|
4
|
Rotunda Krzeszów
|
48
|
50-36
|
5
|
LZS Przędzel
|
45
|
53-49
|
6
|
Ceramika Harasiuki
|
38
|
61-62
|
7
|
Złotsan Kuryłówka
|
35
|
49-48
|
8
|
Podlesianka Kamień
|
34
|
64-63
|
9
|
Azalia Brzóza Królewska
|
31
|
50-62
|
10
|
Azalia Wola Zarczycka
|
30
|
52-57
|
11
|
KS Sarzyna
|
24
|
38-79
|
12
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
24
|
47-78
|
13
|
KS Jarocin
|
20
|
48-69
|
14
|
Retman Ulanów
|
19
|
30-76
|
|
2016/2017
|
2017/2018
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
Poz.
|
Klub
|
Pkt.
|
Bramki
|
1
|
Sparta Jeżowe
|
69
|
83-33
|
2
|
Rotunda Krzeszów
|
57
|
67-39
|
3
|
ŁKS Łowisko
|
54
|
63-43
|
4
|
KS Sarzyna
|
53
|
106-74
|
5
|
Francesco Jelna
|
49
|
67-55
|
6
|
LKS Brzyska Wola
|
48
|
91-63
|
7
|
Staromieszczanka Stare Miasto
|
47
|
71-66
|
8
|
Tanew Harasiuki
|
44
|
72-70
|
9
|
Azalia Brzóza Królewska
|
37
|
66-72
|
10
|
Retman Ulanów
|
37
|
37-48
|
11
|
Złotsan Kuryłówka
|
36
|
54-61
|
12
|
Azalia Wola Zarczycka
|
35
|
55-69
|
13
|
Polonia Przędzel
|
30
|
59-113
|
14
|
Podlesianka Kamień
|
30
|
53-73
|
15
|
Czarni Sójkowa
|
29
|
49-79
|
16
|
KS Jarocin
|
29
|
60-95
|
|
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola
|