Sparta Jeżowe: Różnice pomiędzy wersjami
Krzysiekje (dyskusja | edycje) (red) |
Krzysiekje (dyskusja | edycje) (inf) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | {| border=" | + | {| border="0,5" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right" style="margin-left:1em; background:#f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;" |
|--- bgcolor="#e3e3e3" | |--- bgcolor="#e3e3e3" | ||
− | ! colspan="2" bgcolor="# | + | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | '''Sparta Jeżowe''' |
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" |[[Plik:Football pictogram.png|piłka nożna]] ''- piłka nożna -'' | ||
+ | ----- | ||
|--- | |--- | ||
| colspan="2" align="center" | [[Image:HerbSj.png|170px|Herb Sparty Jeżowe]] | | colspan="2" align="center" | [[Image:HerbSj.png|170px|Herb Sparty Jeżowe]] | ||
+ | ----- | ||
+ | |---- | ||
+ | | Barwy|| niebiesko-czerwone | ||
|--- | |--- | ||
| Rok założenia || [[1955]] | | Rok założenia || [[1955]] | ||
+ | |- | ||
+ | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | | ||
|--- | |--- | ||
− | | | + | | Adres || Jeżowe 608A<br>37-430 [[Jeżowe]] |
|--- | |--- | ||
| Telefon || 15 879 47 04 | | Telefon || 15 879 47 04 | ||
+ | |- | ||
+ | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | | ||
+ | |---- | ||
+ | |Stadion || Stadion Sparty Jeżowe | ||
+ | |- | ||
+ | |Pojemność ||122 krzesełka + ławki | ||
+ | |- | ||
+ | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | | ||
|---- | |---- | ||
− | |||
|--- | |--- | ||
| Prezes || Tomasz Puchalski <small>(2010)</small> | | Prezes || Tomasz Puchalski <small>(2010)</small> | ||
Linia 17: | Linia 32: | ||
| Trener || Stanisław Kida <small>(2015/2016)</small> | | Trener || Stanisław Kida <small>(2015/2016)</small> | ||
|--- | |--- | ||
− | ! colspan="2" |[http://www.spartajezowe.futbolowo.pl Strona internetowa] | + | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" |[http://www.spartajezowe.futbolowo.pl Strona internetowa] |
|} | |} | ||
<div style="text-align:justify"> | <div style="text-align:justify"> | ||
− | '''KS Sparta Jeżowe''' - polski klub piłkarski, grający w stalowowolskiej klasie A (sezon [[ | + | '''KS Sparta Jeżowe''' - polski klub piłkarski, grający w stalowowolskiej klasie A (sezon [[2016]]/[[2017]]). |
==Historia== | ==Historia== |
Wersja z 22:20, 30 cze 2017
Sparta Jeżowe | |
---|---|
- piłka nożna -
| |
| |
Barwy | niebiesko-czerwone |
Rok założenia | 1955 |
Adres | Jeżowe 608A 37-430 Jeżowe |
Telefon | 15 879 47 04 |
Stadion | Stadion Sparty Jeżowe |
Pojemność | 122 krzesełka + ławki |
Prezes | Tomasz Puchalski (2010) |
Trener | Stanisław Kida (2015/2016) |
Strona internetowa |
KS Sparta Jeżowe - polski klub piłkarski, grający w stalowowolskiej klasie A (sezon 2016/2017).
Historia
Klub Sparta Jeżowe powstał w 1955 roku. Pierwsze mecze były rozgrywane na boisku, które mieściło się na miejscu obecnego gimnazjum. Jednym z pierwszych prezesów był Roman Kumor, a następnie Antoni Drzymała, Edward Kołodziej i Tadeusz Bładek. W latach 1978 - 1980 wybudowany został stadion z boiskiem, bieżnią, ławkami i szatnią. Obiekt ten znalazł się w 1980 roku w dziesiątce najładniejszych stadionów gminnych w Polsce.
17 lipca 2005 był dniem obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia klubu. Po okazjonalnej mszy świętej w kościele Narodzenia NMP na stadionie rozegrany został turniej piłki nożnej Uczniowskich Klubów Sportowych z terenu gminy Jeżowe oraz wręczono medale okolicznościowe za zasługi w rozwój klubu, które otrzymali: Gabriel Lesiczka, Józef Kolano, Edward Chmura, Sowa Stanisław, Jan Krzyś, Stanisław Rodzeń, Roman Kumor, Kazimierz Koc, Jan Tabor, Józef Szewc, Krzysztof Tabaka, Sławomir Zając i Wacław Piedel. Srebrną odznaką honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej uhonorowano pierwszego prezesa klubu - Romana Kumora, a brązowe odznaki przyznano: Gabrielowi Lesiczce, Kazimierzowi Kocowi i Stanisławowi Sowie.
W 2007 roku stadion zyskał nowe ogrodzenie oraz wybudowano boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, a plac przed szatnią wyłożono kostką brukową.
Jesienią 2009 roku na trybunie krytej zamontowano plastikowe krzesełka, a wiosną 2010 roku oddano do użytku nową płytę główną.
Prezesi klubu (od 1955)
- Roman Kumor
- Antoni Drzymała
- Edward Kołodziej
- Tadeusz Błądek
- Stanisław Sowa
- Edward Chmura
- Leszek Rogala
- Tomasz Puchalski
Tabele
Klasa C, grupa I - sezon 1975/1976
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | LZS Olszowiec | 32 | 57-32 |
2 | LZS Stróża | 30 | 74-47 |
3 | LZS Jeżowe | 25 | 48-41 |
4 | LZS Zarzecze | 24 | 59-35 |
5 | LZS Kamień | 23 | 54-50 |
6 | LZS Majdan Zbydniowski | 23 | 48-55 |
7 | LZS Studzieniec | 22 | 5o-50 |
8 | LZS Bieliniec | 19 | 60-57 |
9 | LZS Kopki | 18 | 51-44 |
10 | LZS Glinianka | 18 | 45-69 |
11 | LZS Groble | 16 | 39-35 |
12 | LZS Sójkowa | 16 | 42-61 |
Klasa okręgowa - sezon 1982/1983
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Orzeł Rudnik | 39 | 86-27 |
2 | Świt Ćmielów | 34 | 57-41 |
3 | Olszowiec | 31 | 56-34 |
4 | Czarni Połaniec | 29 | 63-46 |
5 | Metalowiec Janów Lubelski | 28 | 41-37 |
6 | Siarka II Tarnobrzeg | 27 | 47-37 |
7 | Skowierzyn | 26 | 51-41 |
8 | Przędzel | 26 | 49-46 |
9 | Sokół Nisko | 25 | 40-35 |
10 | Jeżowe | 25 | 48-48 |
11 | Wisła Sandomierz | 24 | 45-58 |
12 | Wola Rzeczycka | 23 | 48-67 |
13 | Płomień Chmielów | 14 | 19-88 |
14 | Budowlani Ożarów | 13 | 22-84 |
Klasa okręgowa - sezon 1983/1984
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Siarka II Tarnobrzeg | 41 | 66-26 |
2 | Czarni Połaniec | 33 | 53-25 |
3 | Sokół Nisko | 33 | 44-32 |
4 | Metalowiec Janów Lubelski | 32 | 38-27 |
5 | Pogoń Staszów | 29 | 38-32 |
6 | Wisła Sandomierz | 27 | 32-24 |
7 | Baranów Sandomierski | 24 | 39-42 |
8 | Olszowiec | 23 | 36-32 |
9 | Świt Ćmielów | 23 | 39-55 |
10 | Jeżowe | 22 | 37-48 |
11 | Zbydniów | 21 | 32-43 |
12 | Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 21 | 21-52 |
13 | Przędzel | 20 | 31-62 |
14 | Skowierzyn | 15 | 23-50 |
Klasa okręgowa - sezon 1984/1985
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Olszowiec | 36 | 52-24 |
2 | Pogoń Staszów | 34 | 51-30 |
3 | Świt ćmielów | 32 | 45-27 |
4 | Sokół Nisko | 29 | 38-27 |
5 | Wisła Sandomierz | 27 | 47-29 |
6 | Czarni Połaniec | 25 | 43-41 |
7 | Metalowiec Janów Lubelski | 24 | 37-42 |
8 | Zbydniów | 22 | 32-47 |
9 | Jeżowe | 18 | 35-50 |
10 | Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 18 | 24-45 |
11 | Klimontów | 17 | 33-35 |
12 | Baranów | 16 | 31-50 |
13 | Wola Rzeczycka | 14 | 35-46 |
Drużyna Stal II Nowa Dęba wycofała się z rozgrywek. Nikt nie spadł z ligi.
Klasa okręgowa - sezon 1987/1988
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Nisko | 52 | 74-13 |
2 | Iglopool Dwikozy | 49 | 51-18 |
3 | Siarka II Tarnobrzeg | 48 | 71-15 |
4 | Wola Rzeczycka | 36 | 53-41 |
5 | Pogoń Staszków | 34 | 56-34 |
6 | San Olszowiec | 29 | 39-46 |
7 | Klimontowianka Klimontów | 28 | 56-43 |
8 | Przędzel | 27 | 41-53 |
9 | Świt Ruda | 26 | 41-50 |
10 | Świt Ćmielów | 26 | 43-56 |
11 | Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 23 | 31-47 |
12 | Jeżowe | 22 | 37-50 |
13 | Hutnik Sandomierz | 18 | 30-64 |
14 | Bieliny | 18 | 31-64 |
15 | Wisła Baranów | 16 | 33-62 |
16 | Skowierzyn | 10 | 35-76 |
UWAGA: Tabela nie uwzględnia ostatniej kolejki!
Klasa okręgowa - sezon 1988/1989
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Siarka II Tarnobrzeg | 44 | 85-14 |
2 | Metalowiec Janów Lubelski | 38 | 86-24 |
3 | Świt Ruda | 37 | 58-33 |
4 | Pogoń Staszów | 36 | 57-24 |
5 | San Olszowiec | 35 | 59-45 |
6 | Bieliny | 31 | 60-57 |
7 | Klimontowianka Klimontów | 29 | 56-56 |
8 | Zarzecze | 29 | 46-46 |
9 | Jeżowe | 26 | 35-51 |
10 | Świt Ćmielów | 26 | 51-63 |
11 | Opatów | 22 | 52-65 |
12 | Hutnmik Sandomierz | 22 | 33-51 |
13 | Wola Rzeczycka | 22 | 44-74 |
14 | Przędzel | 20 | 41-70 |
15 | Mokrzyszów (Tarnobrzeg) | 4 | 16-97 |
Klasa okręgowa - sezon 1989/1990
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Stal II Stalowa Wola | 49 | 83-9 |
2 | Świt Ćmielów | 36 | 60-29 |
3 | Metalowiec Janów Lubelski | 34 | 59-38 |
4 | Wisła Sandomierz | 32 | 52-41 |
5 | Sokół Nisko | 32 | 50-43 |
6 | San Olszowiec | 27 | 53-50 |
7 | LZS Zarzecze | 24 | 33-47 |
8 | Orzeł Rudnik | 23 | 51-54 |
9 | Wisan Skopanie | 22 | 47-50 |
10 | Janowianka Janów Lubelski | 21 | 41-44 |
11 | LZS Bieliny | 19 | 47-69 |
12 | Pogoń Staszów | 18 | 24-51 |
13 | Klimontowianka Klimontów | 15 | 28-66 |
14 | LZS Jeżowe | 12 | 16-53 |
Klasa okręgowa - sezon 1990/1991
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Nisko | 41 | 76-17 |
2 | Wisła Sandomierz | 33 | 51-33 |
3 | Pogoń Staszów | 30 | 48-24 |
4 | Wisan Skopanie | 29 | 45-22 |
5 | LZS Bieliny | 28 | 43-27 |
6 | MKS Opatów | 22 | 45-33 |
7 | LZS Samborzec | 21 | 42-55 |
8 | LZS Klimontów | 21 | 27-63 |
9 | LZS Zarzecze | 19 | 39-45 |
10 | Orzeł Rudnik | 19 | 28-39 |
11 | LZS Majdan Zbydniowski | 19 | 45-58 |
12 | LZS Jeżowe | 19 | 28-48 |
13 | San Olszowiec | 13 | 41-63 |
Klasa okręgowa - sezon 1992/1993
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Wisan Skopanie | 46 | 77-10 |
2 | Alit Ożarów | 42 | 52-17 |
3 | LZS Zarzecze | 33 | 44-32 |
4 | Świt Ćmielów | 32 | 51-27 |
5 | Sanna Zaklików | 32 | 36-39 |
6 | KS Opatów | 29 | 48-29 |
7 | Orzeł Rudnik | 23 | 38-44 |
8 | Stal II Gorzyce | 22 | 29-44 |
9 | Klimontowianka Klimontów | 21 | 34-54 |
10 | Wisła II Sandomierz | 20 | 38-52 |
11 | LZS Samborzec | 20 | 33-57 |
12 | LZS Bieliny | 19 | 33-54 |
13 | LZS Lipa | 18 | 31-37 |
14 | LZS Jeżowe | 7 | 15-62 |
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II - sezon 1993/1994
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Mokrzyszów Tarnobrzeg | 35 | 57-17 |
2 | LZS Podwolina | 31 | 74-38 |
3 | LZS Skowierzyn | 30 | 48-36 |
4 | LZS Stany | 28 | 52-32 |
5 | LZS Cygany | 24 | 29-24 |
6 | LZS Jarocin | 24 | 33-38 |
7 | LZS Osiek | 23 | 33-31 |
8 | Kolejarz Knapy | 19 | 42-45 |
9 | Sobów Tarnobrzeg | 19 | 36-45 |
10 | LZS Kępie Zaleszańskie | 19 | 35-42 |
11 | Sparta Jeżowe | 18 | 26-30 |
12 | LZS Glinianka | 16 | 20-45 |
13 | LZS Wólka Tanewska | 12 | 27-56 |
14 | LZS Majdan Zbydniowski | 9 | 22-64 |
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II - sezon 1996/1997
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Janowianka Janów Lubelski | 69 | 57-17 |
2 | Sparta Dwikozy | 65 | 62-28 |
3 | Czarni Lipa | 64 | 76-42 |
4 | San Kłyżów | 51 | 45-38 |
5 | LZS Zarzecze | 46 | 57-37 |
6 | Orzeł Rudnik | 45 | 51-48 |
7 | Łęg Stany | 42 | 55-51 |
8 | LZS Podwolina | 42 | 42-45 |
9 | Retman Ulanów | 41 | 36-45 |
10 | Pogoń Staszów | 37 | 34-43 |
11 | Tłoki II Gorzyce | 35 | 26-30 |
12 | Wisła Annopol | 35 | 40-51 |
13 | Sparta Jeżowe | 34 | 44-43 |
14 | LZS Jadachy | 27 | 29-55 |
15 | Kolejarz Knapy | 22 | 30-62 |
16 | Sanna Zaklików | 19 | 37-82 |
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II - sezon 1997/1998
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Pogoń Staszów | 66 | 61-40 |
2 | Sparta Dwikozy | 60 | 70-28 |
3 | Siarka II Tarnobrzeg | 57 | 74-41 |
4 | San Kłyżów | 55 | 67-40 |
5 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 54 | 106-51 |
6 | Czarni Lipa | 54 | 78-53 |
7 | Retman Ulanów | 48 | 58-32 |
8 | Tłoki II Gorzyce | 46 | 79-55 |
9 | Sparta Jeżowe | 44 | 68-53 |
10 | Marol Jacentów | 44 | 59-58 |
11 | LZS Zarzecze | 43 | 61-45 |
12 | Łęg Stany | 39 | 57-64 |
13 | LZS Samborzec | 30 | 36-86 |
14 | Wisła Annopol | 23 | 29-55 |
15 | LZS Podwolina | 18 | 32-97 |
16 | LZS Jadachy | 6 | 30-142 |
Klasa A, grupa Tarnobrzeg II - sezon 1998/1999
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sparta Jeżowe | 54 | 64-17 |
2 | LZS Wydrza | 39 | 64-55 |
3 | LZS Podwolina | 37 | 39-34 |
4 | Słowianin Grębów | 33 | 41-33 |
5 | LZS Jarocin | 33 | 54-49 |
6 | LZS Knapy | 31 | 49-49 |
7 | LZS Kopki | 31 | 34-42 |
8 | LZS Dąbrowica | 29 | 44-49 |
9 | Łęg Stany | 28 | 54-48 |
10 | LZS Jadachy | 24 | 38-50 |
11 | LZS Wola Baranowska | 18 | 34-48 |
12 | LZS Skowierzyn | 9 | 30-73 |
Liga okręgowa, grupa Tarnobrzeg - sezon 1999/2000
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 63 | 67-35 |
2 | Stal II Stalowa Wola | 61 | 63-24 |
3 | Sparta Dwikozy | 53 | 51-18 |
4 | Tłoki II Gorzyce | 52 | 57-44 |
5 | Czarni Lipa | 52 | 65-47 |
6 | Stal Nowa Dęba | 49 | 49-25 |
7 | BudoInstal Turbia | 45 | 48-40 |
8 | Sokół Nisko | 40 | 46-40 |
9 | Siarka II Tarnobrzeg | 38 | 46-55 |
10 | Cukrownik Włostów | 34 | 41-54 |
11 | Janowianka Janów Lubelski | 29 | 28-43 |
12 | San Kłyżów | 29 | 39-51 |
13 | Sparta Jeżowe | 26 | 37-53 |
14 | Retman Ulanów | 17 | 22-63 |
15 | KS Opatów | 9 | 18-85 |
W połowie sezonu z rozgrywek wycofał się Marol Jacentów. Wyniki drużyny zostały anulowane.
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2000/2001
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Stal II Stalowa Wola | 66 | 71-26 |
2 | Sokół Nisko | 58 | 61-31 |
3 | BudoInstal Turbia | 57 | 60-30 |
4 | Sparta Jeżowe | 50 | 51-45 |
5 | Jutrzenka Ławnica | 46 | 54-59 |
6 | Iskra Tarnobrzeg | 43 | 63-59 |
7 | Unia II Nowa Sarzyna | 41 | 54-51 |
8 | Sokół Malinie | 40 | 61-54 |
9 | Siarka II Tarnobrzeg | 39 | 43-58 |
10 | Tłoki II Gorzyce | 39 | 63-57 |
11 | LZS Wydrza | 39 | 50-55 |
12 | Zryw Dzikowiec | 39 | 62-72 |
13 | Czarni Lipa | 37 | 66-75 |
14 | Retman Ulanów | 34 | 47-75 |
15 | Stal Nowa Dęba | 26 | 45-67 |
16 | San Kłyżów | 17 | 34-73 |
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2002/2003
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | LZS Turbia | 70 | 85-22 |
2 | Sokół Kamień | 61 | 66-32 |
3 | Siarka II Tarnobrzeg | 57 | 73-31 |
4 | KP Zarzecze | 51 | 54-31 |
5 | Zryw Dzikowiec | 46 | 59-41 |
6 | Sparta Jeżowe | 44 | 44-47 |
7 | Tłoki II Gorzyce | 43 | 45-53 |
8 | Stal II Stalowa Wola | 43 | 39-38 |
9 | Stal Nowa Dęba | 42 | 41-36 |
10 | Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna | 40 | 45-52 |
11 | Jutrzenka Ławnica | 38 | 45-59 |
12 | Iskra Tarnobrzeg | 37 | 53-63 |
13 | Strażak Niwiska | 36 | 50-62 |
14 | Ikarów Tuszów Narodowy | 31 | 55-58 |
15 | Wisan Skopanie | 27 | 31-65 |
16 | LKS Wydrza | 7 | 23-118 |
Liga okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2003/2004
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Zryw Dzikowiec | 73 | 90-26 |
2 | Stal II Stalowa Wola | 68 | 61-25 |
3 | Sokół Kamień | 52 | 53-45 |
4 | Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna | 48 | 43-42 |
5 | Bukowa Jastkowice | 47 | 54-40 |
6 | Stal Nowa Dęba | 43 | 41-46 |
7 | Tłoki II Gorzyce | 42 | 44-35 |
8 | KP Zarzecze | 41 | 44-36 |
9 | Ikarów Tuszów Narodowy | 38 | 47-51 |
10 | Sparta Jeżowe | 37 | 43-52 |
11 | Siarka II Tarnobrzeg | 35 | 38-56 |
12 | Jutrzenka Ławnica | 33 | 32-41 |
13 | Iskra Tarnobrzeg | 32 | 42-57 |
14 | Start Wola Mielecka | 30 | 42-58 |
15 | Strażak Niwiska | 29 | 45-79 |
16 | San Kłyżów | 27 | 38-68 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2004/2005
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Nisko | 83 | 133-25 |
2 | LZS Turbia | 71 | 90-22 |
3 | Iskra Tarnobrzeg | 61 | 54-25 |
4 | Stal Nowa Dęba | 48 | 42-41 |
5 | Bukowa Jastkowice | 45 | 50-48 |
6 | Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna | 43 | 47-50 |
7 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 41 | 46-58 |
8 | Sokół Kamień | 41 | 30-30 |
9 | Tłoki II Gorzyce | 39 | 48-44 |
10 | Sparta Jeżowe | 39 | 34-57 |
11 | KP Zarzecze | 36 | 35-49 |
12 | Czarni Lipa | 34 | 41-72 |
13 | Sanna Zaklików | 29 | 41-58 |
14 | LKS Łętownia | 27 | 28-64 |
15 | GMLKS Tarnogóra | 23 | 37-76 |
16 | Wisła Baranów Sandomierski | 22 | 27-64 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2005/2006
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Iskra Tarnobrzeg | 64 | 65-22 |
2 | LZS Turbia | 63 | 70-22 |
3 | Bukowa Jastkowice | 59 | 61-19 |
4 | Stal Nowa Dęba | 55 | 58-24 |
5 | LZS Ździary | 45 | 45-35 |
6 | Olimpia Pysznica | 35 | 62-48 |
7 | Sparta Jeżowe | 34 | 34-65 |
8 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 34 | 39-44 |
9 | Sokół Kamień | 33 | 32-47 |
10 | Korona Majdan Królewski | 32 | 30-45 |
11 | Unia II Nowa Sarzyna | 32 | 30-53 |
12 | KP Zarzecze | 30 | 38-48 |
13 | LKS Łętownia | 28 | 27-52 |
14 | Sanna Zaklików | 27 | 25-68 |
15 | Czarni Lipa | 17 | 23-47 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2006/2007
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Unia Nowa Sarzyna | 81 | 128-26 |
2 | Stal Nowa Dęba | 70 | 103-31 |
3 | LZS Turbia | 63 | 89-38 |
4 | Olimpia Pysznica | 50 | 61-43 |
5 | Sokół II Nisko | 44 | 57-66 |
6 | Bukowa Jastkowice | 41 | 43-56 |
7 | Sokół Kamień | 40 | 38-74 |
8 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 39 | 45-54 |
9 | KP Zarzecze | 37 | 51-64 |
10 | Unia Ździary/Jarocin | 36 | 51-63 |
11 | LZS Kępie Zaleszańskie | 36 | 53-65 |
12 | KS Łowisko | 34 | 33-51 |
13 | Sparta Jeżowe | 33 | 46-74 |
14 | Advit Łętownia | 31 | 38-58 |
15 | Korona Majdan Królewski | 22 | 28-60 |
16 | Sanna Zaklików | 22 | 29-70 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2007/2008
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Nisko | 82 | 111-24 |
2 | Stal Nowa Dęba | 75 | 99-30 |
3 | Mokrzyszów Tarnobrzeg | 65 | 77-39 |
4 | LZS Turbia | 64 | 86-35 |
5 | Tłoki Gorzyce | 58 | 60-27 |
6 | Bukowa Jastkowice | 47 | 56-40 |
7 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 43 | 63-49 |
8 | LZS Ździary | 38 | 49-64 |
9 | Olimpia Pysznica | 38 | 56-52 |
10 | KP Zarzecze | 33 | 41-63 |
11 | Sokół Kamień | 33 | 48-72 |
12 | LZS Kępie Zaleszańskie | 30 | 44-70 |
13 | KS Łowisko | 28 | 34-77 |
14 | Sobów Tarnobrzeg | 20 | 28-71 |
15 | Strażak Przyszów | 20 | 29-84 |
16 | Sparta Jeżowe | 8 | 26-110 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2008/2009
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | LZS Podwolina (Nisko) | 61 | 63-26 |
2 | San Kłyżów | 53 | 73-38 |
3 | Ceramika Harasiuki | 51 | 78-46 |
4 | LZS Przędzel | 50 | 61-29 |
5 | Victoria Giedlarowa | 43 | 54-31 |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 42 | 63-55 |
7 | Sparta Jeżowe | 42 | 55-37 |
8 | Azalia Wola Zarczycka | 38 | 70-62 |
9 | Jutrzenka Kopki | 29 | 45-54 |
10 | Łęg Stany | 28 | 42-48 |
11 | KS Jarocin | 23 | 37-58 |
12 | Kłyż Tarnogóra | 21 | 40-74 |
13 | Retman Ulanów | 19 | 29-70 |
14 | Jodła Przychojec | 7 | 24-106 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2009/2010
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | San Kłyżów | 59 | 65-35 |
2 | Rotunda Krzeszów | 58 | 72-30 |
3 | Sparta Jeżowe | 50 | 62-41 |
4 | LZS Przędzel | 43 | 59-52 |
5 | LZS Rzeczyca Długa | 38 | 54-53 |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 38 | 49-50 |
7 | Azalia Brzóza Królewska | 33 | 54-54 |
8 | Ceramika Harasiuki | 32 | 56-61 |
9 | Jutrzenka Kopki | 32 | 59-69 |
10 | KS Łowisko | 31 | 42-55 |
11 | KS Jarocin | 30 | 45-57 |
12 | Azalia Wola Zarczycka | 30 | 54-68 |
13 | Łęg Stany | 29 | 37-59 |
14 | Victoria Giedlarowa | 16 | 37-61 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2010/2011
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 67 | 94-28 |
2 | Azalia Wola Zarczycka | 64 | 84-54 |
3 | LZS Rzeczyca Długa | 56 | 73-50 |
4 | LZS Przędzel | 51 | 56-42 |
5 | Sparta Jeżowe | 51 | 73-48 |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 48 | 63-56 |
7 | KS Jarocin | 43 | 83-81 |
8 | KS Łowisko | 43 | 51-49 |
9 | Advit Łętownia | 42 | 52-49 |
10 | Tanew Harasiuki | 41 | 67-57 |
11 | LKS Brzyska Wola | 39 | 56-56 |
12 | Francesco Jelna | 38 | 44-49 |
13 | Azalia Brzóza Królewska | 37 | 56-60 |
14 | Jutrzenka Kopki | 27 | 57-86 |
15 | Czarni Sójkowa | 20 | 31-95 |
16 | KS Sarzyna | 9 | 22-108 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2011/2012
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sparta Jeżowe | 59 | 95-35 |
2 | Advit Łętownia | 54 | 45-28 |
3 | LZS Rzeczyca Długa | 51 | 62-40 |
4 | LZS Przędzel | 50 | 54-40 |
5 | Azalia Wola Zarczycka | 50 | 76-52 |
6 | KS Łowisko | 42 | 44-38 |
7 | Rotunda Krzeszów | 39 | 58-48 |
8 | Złotsan Kuryłówka | 37 | 62-57 |
9 | Tanew Harasiuki | 33 | 70-59 |
10 | Francesco Jelna | 33 | 33-41 |
11 | Staromieszczanka Stare Miasto | 28 | 39-55 |
12 | LKS Brzyska Wola | 18 | 28-68 |
13 | KS Jarocin | 16 | 40-83 |
14 | SKS Racławice | 11 | 28-90 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2012/2013
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Nisko | 65 | 93-29 |
2 | Słowianin Grębów | 64 | 60-30 |
3 | Olimpia Pysznica | 52 | 87-39 |
4 | Bukowa Jastkowice | 52 | 71-46 |
5 | Wielowieś Tarnobrzeg | 50 | 77-65 |
6 | Wisan Skopanie | 46 | 43-43 |
7 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 42 | 63-69 |
8 | LZS Ździary | 40 | 40-43 |
9 | Sokół Kamień | 40 | 51-63 |
10 | Tłoki Gorzyce | 39 | 41-41 |
11 | Podwolina Nisko | 38 | 45-61 |
12 | Sparta Jeżowe | 38 | 44-60 |
13 | San Wrzawy | 34 | 46-56 |
14 | San Kłyżów | 28 | 38-69 |
15 | KP Zarzecze | 25 | 40-65 |
16 | Strzelec Dąbrowica | 16 | 32-92 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2013/2014
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Bukowa Jastkowice | 76 | 85-26 |
2 | Olimpia Pysznica | 65 | 77-37 |
3 | Unia Nowa Sarzyna | 55 | 75-50 |
4 | Wisan Skopanie | 51 | 55-44 |
5 | LZS Ździary | 45 | 57-54 |
6 | Tłoki Gorzyce | 43 | 58-47 |
7 | Sokół Kamień | 42 | 64-75 |
8 | Sparta Jeżowe | 41 | 65-57 |
9 | San Wrzawy | 41 | 56-53 |
10 | Słowianin Grębów | 39 | 54-50 |
11 | LZS Rzeczyca Długa | 38 | 55-59 |
12 | Unia Skowierzyn | 31 | 43-65 |
13 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 29 | 67-101 |
14 | Podwolina Nisko | 28 | 46-72 |
15 | Wielowieś Tarnobrzeg | 26 | 62-93 |
16 | Rotunda Krzeszów | 24 | 53-88 |
Klasa okręgowa, grupa Stalowa Wola - sezon 2014/2015
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 65 | 75-37 |
2 | Stal II Stalowa Wola | 62 | 71-30 |
3 | Unia Nowa Sarzyna | 62 | 83-37 |
4 | Stal Gorzyce | 58 | 65-34 |
5 | Słowianin Grębów | 55 | 64-35 |
6 | Unia Skowierzyn | 47 | 47-34 |
7 | Olimpia Pysznica | 44 | 77-63 |
8 | LZS Ździary | 43 | 53-48 |
9 | Wisan Skopanie | 39 | 41-47 |
10 | San Wrzawy | 37 | 51-67 |
11 | Orzeł Rudnik nad Sanem | 33 | 62-77 |
12 | Sokół Kamień | 32 | 46-71 |
13 | ŁKS Łowisko | 28 | 38-74 |
14 | Mokrzyszów Tarnobrzeg | 28 | 35-67 |
15 | LZS Rzeczyca Długa | 24 | 36-75 |
16 | Sparta Jeżowe | 14 | 36-84 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2015/2016
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Górnovia Górno | 66 | 84-16 |
2 | Francesco Jelna | 51 | 43-20 |
3 | Sparta Jeżowe | 50 | 74-28 |
4 | Rotunda Krzeszów | 48 | 50-36 |
5 | LZS Przędzel | 45 | 53-49 |
6 | Ceramika Harasiuki | 38 | 61-62 |
7 | Złotsan Kuryłówka | 35 | 49-48 |
8 | Podlesianka Kamień | 34 | 64-63 |
9 | Azalia Brzóza Królewska | 31 | 50-62 |
10 | Azalia Wola Zarczycka | 30 | 52-57 |
11 | KS Sarzyna | 24 | 38-79 |
12 | Staromieszczanka Stare Miasto | 24 | 47-78 |
13 | KS Jarocin | 20 | 48-69 |
14 | Retman Ulanów | 19 | 30-76 |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I - sezon 2016/2017
Poz. | Pkt. | Bramki | |
---|---|---|---|
1 | Sparta Jeżowe | 69 | 83-33 |
2 | Rotunda Krzeszów | 57 | 67-39 |
3 | ŁKS Łowisko | 54 | 63-43 |
4 | KS Sarzyna | 53 | 106-74 |
5 | Francesco Jelna | 49 | 67-55 |
6 | LKS Brzyska Wola | 48 | 91-63 |
7 | Staromieszczanka Stare Miasto | 47 | 71-66 |
8 | Tanew Harasiuki | 44 | 72-70 |
9 | Azalia Brzóza Królewska | 37 | 66-72 |
10 | Retman Ulanów | 37 | 37-48 |
11 | Złotsan Kuryłówka | 36 | 54-61 |
12 | Azalia Wola Zarczycka | 35 | 55-69 |
13 | Polonia Przędzel | 30 | 59-113 |
14 | Podlesianka Kamień | 30 | 53-73 |
15 | Czarni Sójkowa | 29 | 49-79 |
16 | KS Jarocin | 29 | 60-95 |
Obiekt sportowy
- stadion KS Sparta Jeżowe
- płyta główna
- boisko wielofunkcyjne
- boisko rezerwowe