Czarni Sójkowa: Różnice pomiędzy wersjami
Krzysiekje (dyskusja | edycje) (16/17) |
Krzysiekje (dyskusja | edycje) (21) |
||
(Nie pokazano 21 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | {| border="0,5" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right" style="margin-left:1em; background:#f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;" | + | {| border="0,5" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right" width="250px" style="margin-left:1em; background:#f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;" |
|--- bgcolor="#e3e3e3" | |--- bgcolor="#e3e3e3" | ||
! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | '''<big>Czarni Sójkowa</big>''' | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | '''<big>Czarni Sójkowa</big>''' | ||
|--- | |--- | ||
− | | colspan="2" align="center" |[[Plik:Football pictogram.png| | + | | colspan="2" align="center" |[[Plik:Football pictogram.png|piłka nożna]] ''- piłka nożna -'' |
----- | ----- | ||
|--- | |--- | ||
Linia 21: | Linia 21: | ||
! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" | | ||
|---- | |---- | ||
− | |Stadion || Stadion Czarnych Sójkowa | + | |Stadion || [[Czarni Sójkowa#Stadion|Stadion Czarnych Sójkowa]] |
|- | |- | ||
|Pojemność ||192 krzesełka | |Pojemność ||192 krzesełka | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| Prezes || Krzysztof Kołodziej | | Prezes || Krzysztof Kołodziej | ||
|--- | |--- | ||
− | | Trener || | + | | Trener || Stanisław Kida |
|--- bgcolor="#b9e4FF" | |--- bgcolor="#b9e4FF" | ||
! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" |[http://www.czarnisojkowa.futbolowo.pl Strona internetowa] | ! colspan="2" bgcolor="#C0C0C0" |[http://www.czarnisojkowa.futbolowo.pl Strona internetowa] | ||
Linia 36: | Linia 36: | ||
<div style="text-align: justify"> | <div style="text-align: justify"> | ||
− | '''KS Czarni Sójkowa''' - klub piłkarski grający w stalowowolskiej klasie A (sezon | + | '''KS Czarni Sójkowa''' - klub piłkarski grający w stalowowolskiej klasie A (sezon 2020/2021) z siedzibą w [[Sójkowa|Sójkowej]]. |
==Historia== | ==Historia== | ||
− | Klub piłkarski w [[Sójkowa|Sójkowej]] został założony w roku [[1970]]. Jego założycielem i pierwszym prezesem był Tadeusz Hetel. W sezonie 1970/71 klub wziął udział w rozgrywkach C-klasy. W kolejnych dwóch sezonach działalność klubu została zawieszona z przyczyn organizacyjnych oraz finansowych. Wznowiono ją w sezonie 1973/74, kiedy to klub zgłoszono pod nazwą LZS Sójkowa. Klub rozegrał trzy pełne sezony, po czym znów została zawieszona jego działalność. | + | Klub piłkarski w [[Sójkowa|Sójkowej]] został założony w roku [[1970]]. Jego założycielem i pierwszym prezesem był Tadeusz Hetel. W sezonie 1970/71 klub wziął udział w rozgrywkach C-klasy. W kolejnych dwóch sezonach działalność klubu została zawieszona z przyczyn organizacyjnych oraz braku środków finansowych. Wznowiono ją w sezonie 1973/74, kiedy to klub zgłoszono pod nazwą LZS Sójkowa. Klub rozegrał trzy pełne sezony, po czym znów została zawieszona jego działalność. |
+ | |||
+ | Klub ze Sójkowej ponownie wznowił działalność w latach 80. XX wieku. Struktury klubu odbudowywali wówczas: Władysław Szwed, Jan Wyka, Ryszard Kuryś, Andrzej Fila i Wojciech Fila. W [[1982]] roku został on zgłoszony do rozgrywek jako LZS ''Czarni'' Sójkowa i rozegrał trzy pełne sezony. Istnienie klubu było finansowane z własnych środków finansowych, które pochodziły z organizowanych zabaw tanecznych, a także składek działaczy oraz zawodników. Ze względu trudności finansowych i organizacyjnych przez kilkanaście lat działalność klubu pozostała zawieszona. | ||
+ | |||
+ | [[Plik:StadionSojkowaZadaszenieSzatnia2016.jpg|200px|left|Obiekty klubowe]] | ||
+ | W [[1998]] roku reaktywowano klub w Sójkowej. Jego założycielami byli: Eugeniusz Ciak, Władysław Szwed, Krzysztof Kobylarz, Ryszard Kuryś i Czesław Lesiczka. Do rozgrywek drużynę zgłoszono w sezonie [[1999]]/[[2000]] jako KS ''Czarni'' Sójkowa. Istnienie klubu wymagało odpowiedniego zaplecza, dlatego w latach [[2003]]-[[2004]] przy boisku piłkarskim wybudowano niewielki obiekt klubowy z szatnią dla piłkarzy. Zatrudniono również trenera - Sławomira Zająca. Dzięki owocnej współpracy trenera z zawodnikami, drużyna zaczęła odnosić sukcesy i na koniec sezonu 2004/2005 po raz pierwszy w historii awansowała do A-klasy, spełniając marzenia wielu działaczy oraz sympatyków. | ||
+ | |||
+ | [[Plik:StadionSojkowaBoisko3-2016.jpg|right|200px|Stadion Czarnych]] | ||
+ | W latach [[2010]]-[[2012]] Czarni Sójkowa rozgrywali swoje mecze na boisku w Nowym Narcie. W tym czasie stadion klubowy został gruntownie zmodernizowany. W ramach inwestycji podniesiono teren stadionu, wykonano ogrodzenie, plac zabaw, krytą trybunę z krzesełkami dla 192 osób oraz zmodernizowano szatnię klubową, na której zamontowane zostały kolektory słoneczne. Po przebudowie obiektu drużyna zyskała dwa nowe boiska z profesjonalnym oświetleniem. W [[2013]] roku obiekt ten znalazł się w dziesiątce najlepszych stadionów w podokręgu stalowowolskim. Dopełnieniem prac inwestycyjnych na stadionie Czarnych było wykonanie w [[2015]] roku zadaszenia estradowego przy budynku szatni. | ||
+ | |||
+ | W [[2017]] klub Czarni Sójkowa po raz pierwszy w historii swego istnienia utworzył drużynę trampkarzy, w której grają chłopcy urodzeni w latach 2002-2005. Drużyna seniorów może w przyszłości liczyć na nowych zawodników wyszkolonych pod własnymi skrzydłami. | ||
+ | |||
+ | ==Kadra== | ||
+ | ===Lata 70. XX w.=== | ||
+ | Czesław Furtak, Stanisław Iskra, Zbigniew Kobylarz, Ferdynand Krawiec, Bronisław Marut, Edward Serafin, Zbigniew Trybulski i wielu innych. | ||
+ | ===Lata 80. XX w.=== | ||
+ | Zdzisław Byra, Józef Chudzik, Stanisław Chudzik, Wojciech Fila, Kazimierz Hetel, Wiesław Hetel, Tadeusz Jarosz, Stanisław Kobylarz, Robert Kowal, Henryk Luboch, Marek Olejarz, Tadeusz Szwed, Władysław Szwed, Adam Watras, Jan Wyka i inni. | ||
+ | ===2004/2005=== | ||
+ | Bramkarze: Zbigniew Sakowski, Jakub Ligas; obrońcy: Andrzej Przybysz (kapitan), Krzysztof Kołodziej, Tomasz Wdowiak, Daniel Wieczerzak, Ryszard Wieczerzak, Adam Młynarz; pomocnicy i napastnicy: Janusz Słodziński, Gabriel Klimek, Tomasz Tabor, Grzegorz Kolbusz, Krzysztof Syroka, Marek Lesiczka, Eugeniusz Ciak, Łukasz Głuszak, Krzysztof Janiec. | ||
+ | |||
+ | ===2016/2017=== | ||
+ | [[Plik:CzarniSojkowa2016.10.02.jpg|right|150px|Kadra 2016/2017]] | ||
+ | Łukasz Chamot, Bartłomiej Ciak, Eugeniusz Ciak, Maksymilian Ciak, Mateusz Dul, Tomasz Dul (bramkarz), Krystian Dziadura, Damian Fila, Michał Hetel (bramkarz), Rafał Jaskot, Krzysztof Kida, Wiktor Kobylarz, Łukasz Korzeń, Marcin Krawiec, Bartłomiej Kuryś, Kamil Kusik, Jakub Ligas (bramkarz), Daniel Nienajadło, Piotr Oczkowski, Damian Piędel, Hubert Puzio, Łukasz Sabat, Mateusz Sabat, Wojciech Sabat, Patryk Sudoł, Bartłomiej Szewc, Daniel Szot, Marcin Tkacz, Hubert Tomczyk, Konrad Żak. | ||
+ | |||
+ | ===2019/2020=== | ||
+ | Paweł Bakalarczyk, Michał Bielecki, Piotr Bielecki, Patryk Buczek, Łukasz Chamot, Eugeniusz Ciak, Mateusz Dul, Tomasz Dul, Damian Fila, Dariusz Gąsiorowski, Jakub Guz, Rafał Jaskot, Krzysztof Kida, Wiktor Kobylarz, Patryk Kołodziej, Łukasz Korzeń, Sebastian Kuczma, Bartłomiej Kuryś, Jakub Ligas, Dariusz Młynarski, Kacper Olko, Krystian Pasiak, Adrian Peszt, Patryk Peszt, Grzegorz Piędel, Dawid Ryś, Szymon Seroczyński, Grzegorz Słodziński, Patryk Sudoł, Bartłomiej Szewc, Tomasz Wdowiak, Marcin Żak. | ||
+ | *'''Trener:''' Sławomir Zając (runda jesienna), Stanisław Kida (od marca 2020). | ||
+ | |||
+ | ===2020/2021=== | ||
+ | [[Plik:CzarniSójkowa-2021.01.21.jpg|right|150px|Kadra 2020/2021]] | ||
+ | *'''Bramkarze:''' Jakub Ligas, Mateusz Tabor, Kamil Trela; | ||
+ | *'''Obrońcy:''' Wojciech Sabat, Mateusz Sabat, Marcin Żak, Damian Fila, Krystian Pasiak, Patryk Chudzik, Krzysztof Kida, Michał Bielecki , Piotr Bielecki; | ||
+ | *'''Pomocnicy:''' Adam Kozyra, Patryk Sudoł, Krzysztof Chmiel, Łukasz Korzeń, Mateusz Dul, Grzegorz Piędel, Adrian Peszt, Bartosz Olko, Jakub Guz, Rafał Jaskot, Tomasz Dul, Szymon Kozyra; | ||
+ | *'''Napastnicy:''' Damian Sobieszek, Łukasz Sabat, Wiktor Kobylarz, Wojciech Chudzik, Łukasz Chamot; | ||
+ | *'''Trener:''' Stanisław Kida. | ||
+ | |||
+ | ==Stadion== | ||
+ | {| border="0,5" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right" style="margin-left:1em; background:#f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;" | ||
+ | |--- bgcolor="#e3e3e3" | ||
+ | ! colspan="2" bgcolor="#99cc99" | '''<center><big>Stadion Czarnych Sójkowa</big></center>''' | ||
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" | | ||
+ | ---- | ||
+ | |--- | ||
+ | | Lokalizacja|| [[Sójkowa]]-Maziarnia, dz. 926/6 | ||
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" | | ||
+ | ---- | ||
+ | |--- | ||
+ | | Lata budowy || [[2010]]-[[2012]] | ||
+ | |- | ||
+ | |Data otwarcia || 26 sierpnia [[2012]] | ||
+ | |- | ||
+ | |Koszt budowy || 569 535 zł | ||
+ | |- | ||
+ | |Właściciel || [[Gmina Jeżowe]] | ||
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" | | ||
+ | ---- | ||
+ | |--- | ||
+ | |Klub|| Czarni Sójkowa | ||
+ | |- | ||
+ | |Inauguracja || 26 sierpnia [[2012]]<br>Czarni - SKS Racławice 3:0 | ||
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" | | ||
+ | ---- | ||
+ | |--- | ||
+ | |Pojemność ||192 (mecze) | ||
+ | |- | ||
+ | |Wymiary boiska ||96 x 60 m | ||
+ | |- | ||
+ | |Oświetlenie ||tak | ||
+ | |- | ||
+ | |Nawierzchnia||trawiasta | ||
+ | |- | ||
+ | |--- | ||
+ | | colspan="2" align="center" | | ||
+ | ---- | ||
+ | |--- | ||
+ | |Dodatkowe<br>wyposażenie ||boisko treningowe<br>plac zabaw | ||
+ | |} | ||
+ | Stadion Czarnych Sójkowa położony jest na terenie obrębu ewidencyjnego Maziarnia w gminie Bojanów i sąsiaduje bezpośrednio z zachodnimi zabudowaniami wsi [[Sójkowa]]. Dojazd drogą wojewódzką nr 861 relacji Bojanów - Kopki, a następnie drogą wewnętrzną o długości ok. 70 m. | ||
− | + | Obiekt został wybudowany w latach [[2010]]-[[2012]] na dotychczasowym boisku sportowym. Jego otwarcie miało miejsce 26 sierpnia 2012, podczas którego Czarni Sójkowa rozegrali mecz ligowy z SKS-em Racławice, pokonując gości 3:0. | |
− | + | Stadion posiada boisko główne o wymiarach 96 m x 60 m oraz boisko treningowe o wymianach 60 m x 40 m, obydwa o nawierzchni trawiastej oraz z oświetleniem. Główne boisko posiada krytą trybunę, mogącą pomieścić 192 kibiców. W sąsiedztwie boisk znajduje się budynek klubowy z szatnią powstały w 2004 roku, zadaszenie estradowe oraz plac zabaw dla dzieci. Przy drodze dojazdowej zlokalizowano utwardzony parking. | |
− | + | <gallery> | |
+ | Plik:StadionSojkowaBoisko1-2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaBoisko2-2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaBoisko3-2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaBoiskoTreningowe1-2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaBoiskoTreningowe2-2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaBoiskoTrybuna2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaPlacZabaw2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaTrybuna2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaZadaszenie2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaZadaszenieSzatnia2016.jpg | ||
+ | Plik:StadionSojkowaZnak2016.jpg | ||
+ | Plik:SzatniaSojkowa2016.jpg | ||
+ | Plik:SzatniaSojkowaLawkaGospodarzy2016.jpg | ||
+ | Plik:SzatniaSojkowaParking2016.jpg | ||
+ | </gallery> | ||
</div> | </div> | ||
<br clear="all"> | <br clear="all"> | ||
+ | <!--- nie pokazuj | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Plik:Sojkowa-szatnia1.JPG | Plik:Sojkowa-szatnia1.JPG | ||
Linia 54: | Linia 151: | ||
Plik:Sojkowa-szatnia3.JPG | Plik:Sojkowa-szatnia3.JPG | ||
</gallery> | </gallery> | ||
+ | --> | ||
==Tabele== | ==Tabele== | ||
<center> | <center> | ||
− | {| width=" | + | {| width="1050 px" class="wikitable" |
− | |+ | + | |+ |
! width="350 px" | 1970/1971 | ! width="350 px" | 1970/1971 | ||
! width="350 px" | 1971/1972 i 1972/1973 | ! width="350 px" | 1971/1972 i 1972/1973 | ||
+ | ! width="350 px" | 1973/1974 | ||
|- | |- | ||
| Klasa C, brak danych | | Klasa C, brak danych | ||
| Działalność zawieszona | | Działalność zawieszona | ||
+ | |Brak danych | ||
|- | |- | ||
− | |||
! 1974/1975 | ! 1974/1975 | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
! 1975/1976 | ! 1975/1976 | ||
! 1976/1977, 1977/1978, 1978/1979, 1979/1980, 1980/1981 i 1981/1982 | ! 1976/1977, 1977/1978, 1978/1979, 1979/1980, 1980/1981 i 1981/1982 | ||
|- | |- | ||
+ | |Brak danych | ||
| Klasa C, grupa I | | Klasa C, grupa I | ||
{| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | ||
Linia 90: | Linia 186: | ||
|30 | |30 | ||
|74-47 | |74-47 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|[[Sparta Jeżowe|LZS Jeżowe]] | |[[Sparta Jeżowe|LZS Jeżowe]] | ||
|25 | |25 | ||
|48-41 | |48-41 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|LZS Zarzecze | |LZS Zarzecze | ||
Linia 105: | Linia 201: | ||
|23 | |23 | ||
|54-50 | |54-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|LZS Majdan Zbydniowski | |LZS Majdan Zbydniowski | ||
|23 | |23 | ||
|48-55 | |48-55 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|LZS Studzieniec | |LZS Studzieniec | ||
|22 | |22 | ||
|5o-50 | |5o-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|LZS Bieliniec | |LZS Bieliniec | ||
|19 | |19 | ||
|60-57 | |60-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|LZS Kopki | |LZS Kopki | ||
|18 | |18 | ||
|51-44 | |51-44 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |10 | |align="center" |10 | ||
|LZS Glinianka | |LZS Glinianka | ||
|18 | |18 | ||
|45-69 | |45-69 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|[[LZS Groble]] | |[[LZS Groble]] | ||
|16 | |16 | ||
|39-35 | |39-35 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|'''LZS Sójkowa''' | |'''LZS Sójkowa''' | ||
Linia 145: | Linia 241: | ||
!1982/1983 | !1982/1983 | ||
!1983/1984 | !1983/1984 | ||
+ | !1984/1985 | ||
|- | |- | ||
+ | |Brak danych | ||
|Brak danych | |Brak danych | ||
|Brak danych | |Brak danych | ||
|- | |- | ||
− | + | ||
!1985/1986, 1986/1987, 1987/1988, 1988/1989, 1989/1990, 1990/1991, 1991/1992, 1992/1993, 1993/1994, 1994/1995, 1995/1996, 1996/1997 i 1997/1998 | !1985/1986, 1986/1987, 1987/1988, 1988/1989, 1989/1990, 1990/1991, 1991/1992, 1992/1993, 1993/1994, 1994/1995, 1995/1996, 1996/1997 i 1997/1998 | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
!1998/1999 | !1998/1999 | ||
!1999/2000 | !1999/2000 | ||
|- | |- | ||
+ | |Działalność zawieszona | ||
|Klub nie został zgłoszony do rozgrywek | |Klub nie został zgłoszony do rozgrywek | ||
|Brak danych | |Brak danych | ||
Linia 163: | Linia 258: | ||
!2000/2001 | !2000/2001 | ||
!2001/2002 | !2001/2002 | ||
+ | !2002/2003 | ||
|- | |- | ||
+ | |Brak danych | ||
|Brak danych | |Brak danych | ||
|Brak danych | |Brak danych | ||
|- | |- | ||
− | + | ||
!2003/2004 | !2003/2004 | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
!2004/2005 | !2004/2005 | ||
!2005/2006 | !2005/2006 | ||
|- | |- | ||
+ | |Brak danych | ||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola VII | Klasa B, grupa Stalowa Wola VII | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 193: | Linia 287: | ||
|40 | |40 | ||
|40-20 | |40-20 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Strażak Przyszów | |Strażak Przyszów | ||
|40 | |40 | ||
|47-23 | |47-23 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|Rotunda Krzeszów | |Rotunda Krzeszów | ||
Linia 208: | Linia 302: | ||
|35 | |35 | ||
|34-33 | |34-33 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|35 | |35 | ||
|51-40 | |51-40 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|KS Jarocin | |KS Jarocin | ||
|30 | |30 | ||
|50-38 | |50-38 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Wiktoria Wolina | |Wiktoria Wolina | ||
|16 | |16 | ||
|29-55 | |29-55 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Jutrzenka Kopki | |Jutrzenka Kopki | ||
Linia 233: | Linia 327: | ||
|13 | |13 | ||
|20-50 | |20-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Tanew Dąbrówka | |Tanew Dąbrówka | ||
|10 | |10 | ||
− | |31-86 | + | |31-86 |
|} | |} | ||
<small>W przerwie zimowej Milenium Bieliny wycofało się z rozgrywek.</small> | <small>W przerwie zimowej Milenium Bieliny wycofało się z rozgrywek.</small> | ||
| | | | ||
Klasa A, grupa Stalowa Wola I | Klasa A, grupa Stalowa Wola I | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 257: | Linia 351: | ||
|55 | |55 | ||
|80-31 | |80-31 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|San Kłyżów | |San Kłyżów | ||
|49 | |49 | ||
|59-36 | |59-36 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|LZS Przędzel | |LZS Przędzel | ||
Linia 272: | Linia 366: | ||
|42 | |42 | ||
|46-34 | |46-34 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|LZS Podwolina (Nisko) | |LZS Podwolina (Nisko) | ||
|42 | |42 | ||
|63-46 | |63-46 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|LKS Brzyska Wola | |LKS Brzyska Wola | ||
|35 | |35 | ||
|40-45 | |40-45 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Azalia Brzóza Królewska | |Azalia Brzóza Królewska | ||
|34 | |34 | ||
|45-48 | |45-48 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Retman Ulanów | |Retman Ulanów | ||
Linia 297: | Linia 391: | ||
|30 | |30 | ||
|30-47 | |30-47 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | |Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | ||
|30 | |30 | ||
|46-63 | |46-63 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|azalia Wola Zarczycka | |azalia Wola Zarczycka | ||
Linia 321: | Linia 415: | ||
!2006/2007 | !2006/2007 | ||
!2007/2008 | !2007/2008 | ||
+ | !2008/2009 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Klasa A, grupa Stalowa Wola I | Klasa A, grupa Stalowa Wola I | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 340: | Linia 435: | ||
|58 | |58 | ||
|72-36 | |72-36 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Azalia Wola Zarczycka | |Azalia Wola Zarczycka | ||
|55 | |55 | ||
|49-33 | |49-33 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|San Kłyżów | |San Kłyżów | ||
Linia 355: | Linia 450: | ||
|40 | |40 | ||
|52-38 | |52-38 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Retman Ulanów | |Retman Ulanów | ||
|39 | |39 | ||
|37-40 | |37-40 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Staromieszczanka Stare Miasto | |Staromieszczanka Stare Miasto | ||
|35 | |35 | ||
|49-53 | |49-53 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Jodła Przychojec | |Jodła Przychojec | ||
|35 | |35 | ||
|53-53 | |53-53 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Kłyż Tarnogóra | |Kłyż Tarnogóra | ||
Linia 380: | Linia 475: | ||
|30 | |30 | ||
|49-50 | |49-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|'''Czarni Sójkowa''' | |'''Czarni Sójkowa''' | ||
Linia 404: | Linia 499: | ||
Klasa A, grupa Stalowa Wola I | Klasa A, grupa Stalowa Wola I | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 419: | Linia 514: | ||
|61 | |61 | ||
|58-21 | |58-21 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|San Kłyżów | |San Kłyżów | ||
|45 | |45 | ||
|59-52 | |59-52 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|Łęg Stany | |Łęg Stany | ||
Linia 434: | Linia 529: | ||
|36 | |36 | ||
|49-47 | |49-47 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Staromieszczanka Stare Miasto | |Staromieszczanka Stare Miasto | ||
|36 | |36 | ||
|44-57 | |44-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Ceramika Harasiuki | |Ceramika Harasiuki | ||
|31 | |31 | ||
|48-61 | |48-61 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Azalia Wola Zarczycka | |Azalia Wola Zarczycka | ||
|31 | |31 | ||
|41-47 | |41-47 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|LZS Przędzel | |LZS Przędzel | ||
Linia 459: | Linia 554: | ||
|30 | |30 | ||
|45-52 | |45-52 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Retman Ulanów | |Retman Ulanów | ||
|29 | |29 | ||
|34-38 | |34-38 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|Jodła Przychojec | |Jodła Przychojec | ||
|27 | |27 | ||
|46-62 | |46-62 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |13 | |align="center" |13 | ||
|Sokół Hucisko | |Sokół Hucisko | ||
Linia 480: | Linia 575: | ||
|42-65 | |42-65 | ||
|} | |} | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 501: | Linia 592: | ||
|49 | |49 | ||
|70-3 | |70-3 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|LKS Brzyska Wola | |LKS Brzyska Wola | ||
|45 | |45 | ||
|57-27 | |57-27 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|LKS Glinianka | |LKS Glinianka | ||
Linia 516: | Linia 607: | ||
|37 | |37 | ||
|50-36 | |50-36 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|'''Czarni Sójkowa''' | |'''Czarni Sójkowa''' | ||
|30 | |30 | ||
|58-57 | |58-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|30 | |30 | ||
|61-57 | |61-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|23 | |23 | ||
|45-60 | |45-60 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|LZS Bieliniec | |LZS Bieliniec | ||
Linia 541: | Linia 632: | ||
|18 | |18 | ||
|35-78 | |35-78 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
|16 | |16 | ||
|44-69 | |44-69 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|Wiktoria Wolina | |Wiktoria Wolina | ||
Linia 553: | Linia 644: | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
− | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | + | |- |
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | !2009/2010 |
+ | !2010/2011 | ||
+ | !2011/2012 | ||
+ | |- | ||
+ | |||
+ | |Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
+ | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | ||
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 569: | Linia 666: | ||
|44 | |44 | ||
|57-37 | |57-37 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Sokół II Nisko | |Sokół II Nisko | ||
|43 | |43 | ||
|58-28 | |58-28 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
Linia 584: | Linia 681: | ||
|38 | |38 | ||
|38-31 | |38-31 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|WKS Kurzyna | |WKS Kurzyna | ||
|38 | |38 | ||
|44-39 | |44-39 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Korona Bojanów | |Korona Bojanów | ||
|37 | |37 | ||
|51-39 | |51-39 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|34 | |34 | ||
|38-46 | |38-46 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Retman Ulanów | |Retman Ulanów | ||
Linia 609: | Linia 706: | ||
|26 | |26 | ||
|40-53 | |40-53 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|26 | |26 | ||
|46-58 | |46-58 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
|21 | |21 | ||
|41-68 | |41-68 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |13 | |align="center" |13 | ||
|Wiktoria Wolina | |Wiktoria Wolina | ||
Linia 625: | Linia 722: | ||
|26-68 | |26-68 | ||
|} | |} | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
| | | | ||
Klasa A, grupa Stalowa Wola I | Klasa A, grupa Stalowa Wola I | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 646: | Linia 739: | ||
|64 | |64 | ||
|84-54 | |84-54 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|LZS Rzeczyca Długa | |LZS Rzeczyca Długa | ||
|56 | |56 | ||
|73-50 | |73-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|LZS Przędzel | |LZS Przędzel | ||
Linia 661: | Linia 754: | ||
|51 | |51 | ||
|73-48 | |73-48 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Staromieszczanka Stare Miasto | |Staromieszczanka Stare Miasto | ||
|48 | |48 | ||
|63-56 | |63-56 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|KS Jarocin | |KS Jarocin | ||
|43 | |43 | ||
|83-81 | |83-81 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|ŁKS Łowisko | |ŁKS Łowisko | ||
|43 | |43 | ||
|51-49 | |51-49 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Advit Łętownia | |Advit Łętownia | ||
Linia 686: | Linia 779: | ||
|41 | |41 | ||
|67-57 | |67-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|LKS Brzyska Wola | |LKS Brzyska Wola | ||
|39 | |39 | ||
|56-56 | |56-56 | ||
− | |--- | + | |--- |
|--- bgcolor="red" | |--- bgcolor="red" | ||
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
Linia 709: | Linia 802: | ||
|---- bgcolor="red" | |---- bgcolor="red" | ||
|align="center" |15 | |align="center" |15 | ||
− | |''' | + | |'''Czarni Sójkowa''' |
|20 | |20 | ||
|31-95 | |31-95 | ||
Linia 716: | Linia 809: | ||
|KS Sarzyna | |KS Sarzyna | ||
|9 | |9 | ||
− | |22-108 | + | |22-108 |
|} | |} | ||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 735: | Linia 828: | ||
|62 | |62 | ||
|91-24 | |91-24 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Jutrzenka Kopki | |Jutrzenka Kopki | ||
|56 | |56 | ||
|93-43 | |93-43 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|Sokół II Nisko | |Sokół II Nisko | ||
Linia 750: | Linia 843: | ||
|42 | |42 | ||
|58-49 | |58-49 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|'''Czarni Sójkowa''' | |'''Czarni Sójkowa''' | ||
|38 | |38 | ||
|47-37 | |47-37 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|35 | |35 | ||
|52-61 | |52-61 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|33 | |33 | ||
|56-57 | |56-57 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|LKS Glinianka | |LKS Glinianka | ||
Linia 775: | Linia 868: | ||
|26 | |26 | ||
|46-78 | |46-78 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|KS Koziarnia | |KS Koziarnia | ||
|24 | |24 | ||
|34-89 | |34-89 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
|18 | |18 | ||
|37-89 | |37-89 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |13 | |align="center" |13 | ||
|Orzeł II Rudnik nad Sanem | |Orzeł II Rudnik nad Sanem | ||
Linia 794: | Linia 887: | ||
!2012/2013 | !2012/2013 | ||
!2013/2014 | !2013/2014 | ||
+ | !2014/2015 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 812: | Linia 906: | ||
|57 | |57 | ||
|96-35 | |96-35 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|KS Jarocin | |KS Jarocin | ||
|57 | |57 | ||
|106-45 | |106-45 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|Jaruga Bieliniec | |Jaruga Bieliniec | ||
Linia 827: | Linia 921: | ||
|50 | |50 | ||
|94-50 | |94-50 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|49 | |49 | ||
|70-55 | |70-55 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|KS Majdan Łętowski | |KS Majdan Łętowski | ||
|44 | |44 | ||
|66-43 | |66-43 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|'''Czarni Sójkowa''' | |'''Czarni Sójkowa''' | ||
|35 | |35 | ||
|48-55 | |48-55 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Orzeł Glinianka | |Orzeł Glinianka | ||
Linia 852: | Linia 946: | ||
|20 | |20 | ||
|36-102 | |36-102 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|KS Koziarnia | |KS Koziarnia | ||
|19 | |19 | ||
|47-92 | |47-92 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|WKS Kurzyna | |WKS Kurzyna | ||
|13 | |13 | ||
|25-84 | |25-84 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |13 | |align="center" |13 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
|13 | |13 | ||
|35-102 | |35-102 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |14 | |align="center" |14 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
Linia 875: | Linia 969: | ||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 890: | Linia 984: | ||
|40 | |40 | ||
|66-30 | |66-30 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Jaruga Bieliniec | |Jaruga Bieliniec | ||
|38 | |38 | ||
|48-32 | |48-32 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
Linia 905: | Linia 999: | ||
|33 | |33 | ||
|52-39 | |52-39 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|33 | |33 | ||
|70-43 | |70-43 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Jutrzenka Kopki | |Jutrzenka Kopki | ||
|31 | |31 | ||
|57-56 | |57-56 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|26 | |26 | ||
|40-46 | |40-46 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Orzeł Glinianka | |Orzeł Glinianka | ||
Linia 930: | Linia 1024: | ||
|12 | |12 | ||
|28-101 | |28-101 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
Linia 936: | Linia 1030: | ||
|12-102 | |12-102 | ||
|} | |} | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
| | | | ||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 957: | Linia 1047: | ||
|45 | |45 | ||
|54-26 | |54-26 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Orzeł Glinianka | |Orzeł Glinianka | ||
|35 | |35 | ||
|59-41 | |59-41 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|'''Czarni Sójkowa''' | |'''Czarni Sójkowa''' | ||
|34 | |34 | ||
− | |60-36 | + | |60-36 |
|--- | |--- | ||
|align="center" |5 | |align="center" |5 | ||
Linia 972: | Linia 1062: | ||
|34 | |34 | ||
|60-34 | |60-34 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
|34 | |34 | ||
|49-38 | |49-38 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Jutrzenka Kopki | |Jutrzenka Kopki | ||
|26 | |26 | ||
|39-48 | |39-48 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Jaruga Bieliniec | |Jaruga Bieliniec | ||
|26 | |26 | ||
|39-35 | |39-35 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
Linia 997: | Linia 1087: | ||
|13 | |13 | ||
|29-77 | |29-77 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
Linia 1004: | Linia 1094: | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
− | Klasa B, grupa Stalowa Wola III | + | |- |
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | !2015/2016 |
+ | !2016/2017 | ||
+ | !2017/2018 | ||
+ | |- | ||
+ | |Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
+ | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | ||
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 1020: | Linia 1115: | ||
|49 | |49 | ||
|68-22 | |68-22 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|Dolina-Tanew Wólka Tanewska | |Dolina-Tanew Wólka Tanewska | ||
|49 | |49 | ||
|85-29 | |85-29 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|Jaruga Bieliniec | |Jaruga Bieliniec | ||
Linia 1035: | Linia 1130: | ||
|34 | |34 | ||
|56-42 | |56-42 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|SKS Racławice | |SKS Racławice | ||
|33 | |33 | ||
|56-37 | |56-37 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Jutrzenka Kopki | |Jutrzenka Kopki | ||
|25 | |25 | ||
|48-72 | |48-72 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|KS Cygany | |KS Cygany | ||
|20 | |20 | ||
|27-48 | |27-48 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Grabniak Hucisko | |Grabniak Hucisko | ||
Linia 1060: | Linia 1155: | ||
|7 | |7 | ||
|18-69 | |18-69 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Milenium Bieliny | |Milenium Bieliny | ||
Linia 1066: | Linia 1161: | ||
| 27-121 | | 27-121 | ||
|} | |} | ||
− | |||
− | |||
− | |||
|Klasa A, grupa Stalowa Wola I | |Klasa A, grupa Stalowa Wola I | ||
− | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" | + | {| class="toccolours" style="margin: 0;background:#f8f8f8;" width="100%" |
!'''Poz.''' | !'''Poz.''' | ||
!'''Klub''' | !'''Klub''' | ||
Linia 1077: | Linia 1169: | ||
|---- bgcolor="lightgreen" | |---- bgcolor="lightgreen" | ||
|align="center" |1 | |align="center" |1 | ||
− | | | + | |[[Sparta Jeżowe]] |
|69 | |69 | ||
|83-33 | |83-33 | ||
− | |--- | + | |--- bgcolor="lightgreen" |
|align="center" |2 | |align="center" |2 | ||
|Rotunda Krzeszów | |Rotunda Krzeszów | ||
|57 | |57 | ||
|67-39 | |67-39 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |3 | |align="center" |3 | ||
|ŁKS Łowisko | |ŁKS Łowisko | ||
|54 | |54 | ||
|63-43 | |63-43 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |4 | |align="center" |4 | ||
|KS Sarzyna | |KS Sarzyna | ||
Linia 1100: | Linia 1192: | ||
|49 | |49 | ||
|67-55 | |67-55 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |6 | |align="center" |6 | ||
|LKS Brzyska Wola | |LKS Brzyska Wola | ||
|48 | |48 | ||
|91-63 | |91-63 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |7 | |align="center" |7 | ||
|Staromieszczanka Stare Miasto | |Staromieszczanka Stare Miasto | ||
|47 | |47 | ||
|71-66 | |71-66 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |8 | |align="center" |8 | ||
|Tanew Harasiuki | |Tanew Harasiuki | ||
|44 | |44 | ||
|72-70 | |72-70 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |9 | |align="center" |9 | ||
|Azalia Brzóza Królewska | |Azalia Brzóza Królewska | ||
Linia 1125: | Linia 1217: | ||
|37 | |37 | ||
|37-48 | |37-48 | ||
− | |---- | + | |---- |
|align="center" |11 | |align="center" |11 | ||
|Złotsan Kuryłówka | |Złotsan Kuryłówka | ||
|36 | |36 | ||
|54-61 | |54-61 | ||
− | |--- | + | |--- |
|align="center" |12 | |align="center" |12 | ||
|Azalia Wola Zarczycka | |Azalia Wola Zarczycka | ||
|35 | |35 | ||
|55-69 | |55-69 | ||
− | |--- | + | |--- bgcolor="red" |
|align="center" |13 | |align="center" |13 | ||
|Polonia Przędzel | |Polonia Przędzel | ||
|30 | |30 | ||
|59-113 | |59-113 | ||
− | |---- | + | |---- |
|align="center" |14 | |align="center" |14 | ||
|Podlesianka Kamień | |Podlesianka Kamień | ||
|30 | |30 | ||
|53-73 | |53-73 | ||
− | | | + | |--- bgcolor="red" |
|align="center" |15 | |align="center" |15 | ||
|[[Czarni Sójkowa]] | |[[Czarni Sójkowa]] | ||
|29 | |29 | ||
|49-79 | |49-79 | ||
− | | | + | |--- bgcolor="red" |
|align="center" |16 | |align="center" |16 | ||
|KS Jarocin | |KS Jarocin | ||
Linia 1156: | Linia 1248: | ||
|60-95 | |60-95 | ||
|} | |} | ||
+ | |Klasa B, grupa Stalowa Wola III | ||
|--- | |--- | ||
− | |} | + | |} |
</center> | </center> | ||
[[Kategoria:Indeks]] | [[Kategoria:Indeks]] | ||
[[Kategoria:Kluby sportowe]] | [[Kategoria:Kluby sportowe]] |
Wersja z 16:35, 24 sty 2021
Czarni Sójkowa | |
---|---|
- piłka nożna -
| |
| |
Barwy | żółto-czarne |
Rok założenia | 1970 |
Adres | Sójkowa 84 37-430 Jeżowe |
Telefon | 15 879 61 13 |
Stadion | Stadion Czarnych Sójkowa |
Pojemność | 192 krzesełka |
Prezes | Krzysztof Kołodziej |
Trener | Stanisław Kida |
Strona internetowa |
KS Czarni Sójkowa - klub piłkarski grający w stalowowolskiej klasie A (sezon 2020/2021) z siedzibą w Sójkowej.
Historia
Klub piłkarski w Sójkowej został założony w roku 1970. Jego założycielem i pierwszym prezesem był Tadeusz Hetel. W sezonie 1970/71 klub wziął udział w rozgrywkach C-klasy. W kolejnych dwóch sezonach działalność klubu została zawieszona z przyczyn organizacyjnych oraz braku środków finansowych. Wznowiono ją w sezonie 1973/74, kiedy to klub zgłoszono pod nazwą LZS Sójkowa. Klub rozegrał trzy pełne sezony, po czym znów została zawieszona jego działalność.
Klub ze Sójkowej ponownie wznowił działalność w latach 80. XX wieku. Struktury klubu odbudowywali wówczas: Władysław Szwed, Jan Wyka, Ryszard Kuryś, Andrzej Fila i Wojciech Fila. W 1982 roku został on zgłoszony do rozgrywek jako LZS Czarni Sójkowa i rozegrał trzy pełne sezony. Istnienie klubu było finansowane z własnych środków finansowych, które pochodziły z organizowanych zabaw tanecznych, a także składek działaczy oraz zawodników. Ze względu trudności finansowych i organizacyjnych przez kilkanaście lat działalność klubu pozostała zawieszona.
W 1998 roku reaktywowano klub w Sójkowej. Jego założycielami byli: Eugeniusz Ciak, Władysław Szwed, Krzysztof Kobylarz, Ryszard Kuryś i Czesław Lesiczka. Do rozgrywek drużynę zgłoszono w sezonie 1999/2000 jako KS Czarni Sójkowa. Istnienie klubu wymagało odpowiedniego zaplecza, dlatego w latach 2003-2004 przy boisku piłkarskim wybudowano niewielki obiekt klubowy z szatnią dla piłkarzy. Zatrudniono również trenera - Sławomira Zająca. Dzięki owocnej współpracy trenera z zawodnikami, drużyna zaczęła odnosić sukcesy i na koniec sezonu 2004/2005 po raz pierwszy w historii awansowała do A-klasy, spełniając marzenia wielu działaczy oraz sympatyków.
W latach 2010-2012 Czarni Sójkowa rozgrywali swoje mecze na boisku w Nowym Narcie. W tym czasie stadion klubowy został gruntownie zmodernizowany. W ramach inwestycji podniesiono teren stadionu, wykonano ogrodzenie, plac zabaw, krytą trybunę z krzesełkami dla 192 osób oraz zmodernizowano szatnię klubową, na której zamontowane zostały kolektory słoneczne. Po przebudowie obiektu drużyna zyskała dwa nowe boiska z profesjonalnym oświetleniem. W 2013 roku obiekt ten znalazł się w dziesiątce najlepszych stadionów w podokręgu stalowowolskim. Dopełnieniem prac inwestycyjnych na stadionie Czarnych było wykonanie w 2015 roku zadaszenia estradowego przy budynku szatni.
W 2017 klub Czarni Sójkowa po raz pierwszy w historii swego istnienia utworzył drużynę trampkarzy, w której grają chłopcy urodzeni w latach 2002-2005. Drużyna seniorów może w przyszłości liczyć na nowych zawodników wyszkolonych pod własnymi skrzydłami.
Kadra
Lata 70. XX w.
Czesław Furtak, Stanisław Iskra, Zbigniew Kobylarz, Ferdynand Krawiec, Bronisław Marut, Edward Serafin, Zbigniew Trybulski i wielu innych.
Lata 80. XX w.
Zdzisław Byra, Józef Chudzik, Stanisław Chudzik, Wojciech Fila, Kazimierz Hetel, Wiesław Hetel, Tadeusz Jarosz, Stanisław Kobylarz, Robert Kowal, Henryk Luboch, Marek Olejarz, Tadeusz Szwed, Władysław Szwed, Adam Watras, Jan Wyka i inni.
2004/2005
Bramkarze: Zbigniew Sakowski, Jakub Ligas; obrońcy: Andrzej Przybysz (kapitan), Krzysztof Kołodziej, Tomasz Wdowiak, Daniel Wieczerzak, Ryszard Wieczerzak, Adam Młynarz; pomocnicy i napastnicy: Janusz Słodziński, Gabriel Klimek, Tomasz Tabor, Grzegorz Kolbusz, Krzysztof Syroka, Marek Lesiczka, Eugeniusz Ciak, Łukasz Głuszak, Krzysztof Janiec.
2016/2017
Łukasz Chamot, Bartłomiej Ciak, Eugeniusz Ciak, Maksymilian Ciak, Mateusz Dul, Tomasz Dul (bramkarz), Krystian Dziadura, Damian Fila, Michał Hetel (bramkarz), Rafał Jaskot, Krzysztof Kida, Wiktor Kobylarz, Łukasz Korzeń, Marcin Krawiec, Bartłomiej Kuryś, Kamil Kusik, Jakub Ligas (bramkarz), Daniel Nienajadło, Piotr Oczkowski, Damian Piędel, Hubert Puzio, Łukasz Sabat, Mateusz Sabat, Wojciech Sabat, Patryk Sudoł, Bartłomiej Szewc, Daniel Szot, Marcin Tkacz, Hubert Tomczyk, Konrad Żak.
2019/2020
Paweł Bakalarczyk, Michał Bielecki, Piotr Bielecki, Patryk Buczek, Łukasz Chamot, Eugeniusz Ciak, Mateusz Dul, Tomasz Dul, Damian Fila, Dariusz Gąsiorowski, Jakub Guz, Rafał Jaskot, Krzysztof Kida, Wiktor Kobylarz, Patryk Kołodziej, Łukasz Korzeń, Sebastian Kuczma, Bartłomiej Kuryś, Jakub Ligas, Dariusz Młynarski, Kacper Olko, Krystian Pasiak, Adrian Peszt, Patryk Peszt, Grzegorz Piędel, Dawid Ryś, Szymon Seroczyński, Grzegorz Słodziński, Patryk Sudoł, Bartłomiej Szewc, Tomasz Wdowiak, Marcin Żak.
- Trener: Sławomir Zając (runda jesienna), Stanisław Kida (od marca 2020).
2020/2021
- Bramkarze: Jakub Ligas, Mateusz Tabor, Kamil Trela;
- Obrońcy: Wojciech Sabat, Mateusz Sabat, Marcin Żak, Damian Fila, Krystian Pasiak, Patryk Chudzik, Krzysztof Kida, Michał Bielecki , Piotr Bielecki;
- Pomocnicy: Adam Kozyra, Patryk Sudoł, Krzysztof Chmiel, Łukasz Korzeń, Mateusz Dul, Grzegorz Piędel, Adrian Peszt, Bartosz Olko, Jakub Guz, Rafał Jaskot, Tomasz Dul, Szymon Kozyra;
- Napastnicy: Damian Sobieszek, Łukasz Sabat, Wiktor Kobylarz, Wojciech Chudzik, Łukasz Chamot;
- Trener: Stanisław Kida.
Stadion
| |
Lokalizacja | Sójkowa-Maziarnia, dz. 926/6 |
| |
Lata budowy | 2010-2012 |
Data otwarcia | 26 sierpnia 2012 |
Koszt budowy | 569 535 zł |
Właściciel | Gmina Jeżowe |
| |
Klub | Czarni Sójkowa |
Inauguracja | 26 sierpnia 2012 Czarni - SKS Racławice 3:0 |
| |
Pojemność | 192 (mecze) |
Wymiary boiska | 96 x 60 m |
Oświetlenie | tak |
Nawierzchnia | trawiasta |
| |
Dodatkowe wyposażenie |
boisko treningowe plac zabaw |
Stadion Czarnych Sójkowa położony jest na terenie obrębu ewidencyjnego Maziarnia w gminie Bojanów i sąsiaduje bezpośrednio z zachodnimi zabudowaniami wsi Sójkowa. Dojazd drogą wojewódzką nr 861 relacji Bojanów - Kopki, a następnie drogą wewnętrzną o długości ok. 70 m.
Obiekt został wybudowany w latach 2010-2012 na dotychczasowym boisku sportowym. Jego otwarcie miało miejsce 26 sierpnia 2012, podczas którego Czarni Sójkowa rozegrali mecz ligowy z SKS-em Racławice, pokonując gości 3:0.
Stadion posiada boisko główne o wymiarach 96 m x 60 m oraz boisko treningowe o wymianach 60 m x 40 m, obydwa o nawierzchni trawiastej oraz z oświetleniem. Główne boisko posiada krytą trybunę, mogącą pomieścić 192 kibiców. W sąsiedztwie boisk znajduje się budynek klubowy z szatnią powstały w 2004 roku, zadaszenie estradowe oraz plac zabaw dla dzieci. Przy drodze dojazdowej zlokalizowano utwardzony parking.
Tabele
1970/1971 | 1971/1972 i 1972/1973 | 1973/1974 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, brak danych | Działalność zawieszona | Brak danych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1974/1975 | 1975/1976 | 1976/1977, 1977/1978, 1978/1979, 1979/1980, 1980/1981 i 1981/1982 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Brak danych | Klasa C, grupa I
|
Działalność zawieszona | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1982/1983 | 1983/1984 | 1984/1985 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Brak danych | Brak danych | Brak danych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1985/1986, 1986/1987, 1987/1988, 1988/1989, 1989/1990, 1990/1991, 1991/1992, 1992/1993, 1993/1994, 1994/1995, 1995/1996, 1996/1997 i 1997/1998 | 1998/1999 | 1999/2000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Działalność zawieszona | Klub nie został zgłoszony do rozgrywek | Brak danych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2000/2001 | 2001/2002 | 2002/2003 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Brak danych | Brak danych | Brak danych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2003/2004 | 2004/2005 | 2005/2006 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Brak danych |
Klasa B, grupa Stalowa Wola VII
W przerwie zimowej Milenium Bieliny wycofało się z rozgrywek. |
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
|
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
|
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Klasa B, grupa Stalowa Wola III
|
Klasa A, grupa Stalowa Wola I
|
Klasa B, grupa Stalowa Wola III |