Szablon:Aktualnosci

Z Encyklopedii Jeżowego
Skocz do: nawigacja, szukaj

19 marca

450 lat Jeżowego

12 marca

Nie będzie prądu w Jeżowem!

8 marca

Dzień Kobiet 2019

7 marca

Wybory sołtysów

5 marca

  • W miejscowości Jata doszło do pożaru samochodu osobowego.

3 marca

  • Wiktoria Bochenek oraz Piotr Stasiowki najszybciej dobiegli do mety podczas Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM, jaki zorganizowano w Jeżowem. Bieg był punktem kulminacyjnym obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Wcześniej uczestnicy obchodów wzięli udział we mszy świętej odprawionej w kościele Narodzenia NMP oraz oglądnęli patriotyczne przedstawienie w domu strażaka.

26 lutego

  • Wczoraj w Urzędzie Gminy Jeżowe miała miejsce IX sesja Rady Gminy Jeżowe, podczas której jeżowscy rajcy zdecydowali m.in.:
    • o zniesieniu statusu pomnika przyrody w miejscowości Groble, przy skrzyżowaniu do Rudnika nad Sanem. W uzasadnieniu do uchwały stwierdzono, iż dąb szypułkowy znajduje się w niedalekiej odległości od pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 861, przez co może stwarzać zagrożenie dla ruchu drogowego. Ponadto drzewo uległo zniszczeniu na skutek uderzenia pioruna i w znacznym stopniu utraciło wartość przyrodniczą;
    • o ustaleniu zryczałtowanej diety miesięcznej dla sołtysów, która będzie wynosić 300 zł;
    • o ustaleniu wynagrodzenia dla sołtysów za przyjmowanie opłat za odpady komunalne. Inkasenci będą otrzymywać prowizję w wysokości 8% wpłaconych kwot od właścicieli gospodarstw domowych.

20 lutego

Ks. Ludwik Bielawski

18 lutego

Anna Sabat ponownie wicemistrzynią!
Pracownia przyrodnicza w Szkole w Jeżowem-Centrum

11 lutego

9 lutego

Konkurs Czytelniczy w Starym Narcie

7 lutego

2 lutego

  • 100-lecie urodzin świętowała Maria Łach (z domu Rogala) - mieszkająca w Groblach, a pochodząca z Jeżowego. Jubilatka urodziła się 30 stycznia 1919 roku.

31 stycznia

Nowe ulice w Groblach

28 stycznia

27 stycznia

26 stycznia

Wypadek w Jeżowem

25 stycznia

22 stycznia

21 stycznia

20 stycznia

16 stycznia

Krystian Marut